• News will be here
 • W nadchodzącym tygodniu repertuarowym będzie zarówno przerażająca dzięki tytułowi „Króliczek: Diabelskie sprawki” , czasami przyjemnie za sprawą animacji „Najlepsze urodziny królika Karola” to nie wszystko, nadszedł czas na pokaz premierowy czego oczekują kinomani na całym świeci będzie popularnie oraz światowo „Transformers: Przebudzenie Bestii”. W cotygodniowym cyklu Akademii Filmowej zagramy nowy tytuł, który niedawno gościł na naszym ekranie „Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan.

  Trzy pokazy premierowy!

  Transformers: Przebudzenie Bestii” http://bitly.pl/6JH1e

  Akcja filmu “Transformers: Przebudzenie Bestii” będzie miała miejsce w latach 90-tych i zabierze widzów w podróż dookoła świata. Do odwiecznej wojny między Autobotami i Deceptikonami dołączą nowe frakcje: Maximale, Predacony oraz Terracony.

  Transformers to film pełen akcji, walk na miecze energetyczne, wybuchy i spektakularne transformacje robotów. Opowiada o przyjaźni, lojalności i walce dobra ze złem.

  Króliczek: Diabelskie sprawki” http://bitly.pl/0DZiu

  Szalony, komiksowy, absurdalny, perwersyjny, brutalny, a do tego niewybrednie zabawny – to tylko kilka słów wstępu, jakie należą się każdemu widzowi tego filmu. Piękne, zaśnieżone szczyty. Po granatowym niebie spacerują srebrzyste gwiazdy. W malowniczej górskiej chacie grupa młodych ludzi spędza beztroski weekend. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy… domek terroryzuje dziwna istota – przerośnięty – pół człowiek, pół królik, który z niepohamowaną siłą napada na ludzi. Weekend zmienia się w koszmar i krwawą walkę o przeżycie. Przerysowany, surrealistyczny treścią, jak i humorem film. Śmieszy i straszny jednocześnie. Jedno jest pewne – czegoś takiego w kinach jeszcze nie było!!!

  Najlepsze urodziny królika Karola” http://bitly.pl/Qc2N5

  Spotkanie z przyjaciółmi, łowienie ryb z tatą i jedzenie tortu marchewkowego – to wszystko planował Królik Karol w swój wielki dzień. W końcu piąte urodziny obchodzi się raz w życiu! Rodzice nie poświęcają mu jednak tyle uwagi, co kiedyś, odkąd na świat przyszła jego młodsza siostra. Gdy w wyniku nieprzewidzianych zdarzeń mama i tata muszą go opuścić, postanawia uczcić święto po swojemu. Wyprawa u boku przyjaciółki Moniki i jej wesoło merdającego ogonem psa przeradza się w wielką przygodę, podczas której spotkają w lesie żaby, ślimaka i lisa o niekoniecznie dobrych zamiarach. Podczas wędrówki Karol zrozumie, kim są przyjaciele i rodzina – to będą jego najlepsze urodziny!

  Wydarzenie specjalne!

  W ramach Akademii Filmowej w piątek 9 czerwca godz. 12:00 i 13 czerwca godz. 18:00 obejrzymy premierowo „Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan”. Młody, waleczny Gaskończyk d’Artagnan w drodze do Paryża staje w obronie młodej kobiety. Pokonany przez zamaskowanych napastników cudem uchodzi z życiem. Po przybyciu do stolicy postanawia odnaleźć sprawców i wymierzyć im sprawiedliwość. Nie podejrzewa, że w ten sposób trafi w sam środek międzynarodowej intrygi zagrażającej bezpieczeństwu Francji. Wraz z nowymi przyjaciółmi, muszkieterami Atosem, Portosem i Aramisem próbuje udaremnić niebezpieczne machinacje kardynała Richelieu. http://bitly.pl/uRukK

  Pozostałe tytuły

  Mała syrenka” http://bitly.pl/5GbP7

  Historia pięknej, odważnej i żądnej przygód syrenki Arielki – najmłodszej i najbardziej niepokornej córki Trytona – króla mórz i oceanów. Fascynacja światem ludzi ciągnie ją na powierzchnię, gdzie trafia na przystojnego księcia Eryka i z miejsca się w nim zakochuje. Mimo wszelkich zakazów, Ariel podąża za głosem serca i zawiera pakt z podstępną morską wiedźmą Urszulą. Syrenka będzie mogła żyć na lądzie, ale cena okaże się bardzo wysoka.

  Super Mario Bros. Film” http://bitly.pl/b29kL

  Mario – hydraulik z Brooklynu, wraz z księżniczką Peach i humanoidem Toadem wyruszają w podróż pełną przygód, by ocalić świat przed ziejącym ogniem żółwiem Bowserem.

  Animacja Super Mario Bros. Film jest wesoła, kolorowa i pełna akcji. Przedstawia przygody postaci w dynamiczny i ekscytujący sposób, co sprawia, że ​​jest uwielbiana przez widzów na całym świecie.

  Boogeyman” http://bitly.pl/u2iqr

  Nastolatka i jej mały braciszek próbują odnaleźć się w świecie po śmierci matki, gdy na ich drodze staje nowe zagrożenie – złowroga siła, która wybrała sobie ich na swoje ofiary.

  Film „Boogeyman” jest oparty na popularnym motywie strachu przed potworami ukrytymi w szafach czy pod łóżkami. Przeplata on napięcie i elementy horroru z osobistą podróżą bohatera, który musi zmierzyć się z własnymi demonami, zarówno dosłownie, jak i w przenośni.

  Spider-Man: Poprzez Multiwersum” http://bitly.pl/rlEtb

  Z Brooklynu Miles trafia do multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Manów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha. W animacji zobaczymy dynamiczne sceny walki, gdzie Spider-Man porusza się z niesamowitą szybkością i wykonuje akrobacje.

  Zapraszamy do kina Tomi przy Gdańskiej 4!

  Udostępnij