• News will be here
 • Pabianickie Centrum Medyczne w konkursie, którego adresatami były placówki służby zdrowia z całej Polski, otrzymało nagrodę „Aktywny szpital”. To dla PCM ogromne wyróżnienie.

  Przyznała je jedna z wiodących firm sektora E-health – CompuGroup Medical, która dostarcza placówkom medycznym na całym świecie najnowocześniejsze systemy informatyczne, aby usprawnić ich pracę. Nagroda jest więc tym większym powodem do dumy i satysfakcji.

  Konkurs składał się z różnych kategorii, a przystąpiły do niego m.in. szpitale z Warszawy i Olsztyna. Gala, podczas której laureaci zostali nagrodzeni, odbyła się w czwartek, 15 czerwca, pod Warszawą. 

  Statuetkę wraz z dyplomem przyznaną Pabianickiego Centrum Medycznemu odebrali dr n. ekon. Witold Olszewski, prezes PCM oraz Adam Marczak, dyrektor ds. administracyjno-technicznych.

  Kapituła doceniła całokształt działań spółki w obszarze IT, m.in. uruchomienie systemu kolejkowego, poprawę cyberbezpieczeństwa i budowę nowej strony internetowej.

  Staramy się, aby nasz szpital funkcjonował jak najlepiej i był placówką przyjazną pacjentom. W znacznym stopniu umożliwiają to nowoczesne technologie. My też z nich już korzystamy, a nagroda stanowi tego najlepszy dowód – podkreśla prezes Witold Olszewski.

  foto: PCM

  Udostępnij