• Aby nie spoglądać na swoje lustrzane odbicie zbyt surowym okiem, przed pierwszym wyjściem na plażę koniecznie trzeba dobrać właściwy fason kostiumu kąpielowego. Jaki? Radzi firma CORIN…

  Każda kobieta ma zupełnie inną figurę. Albo jest posiadaczką dużego biustu, albo maleńkich piersi, które musi optycznie powiększać. Za duży brzuszek, za mała pupa oraz setki innych mankamentów, które najczęściej trapią samą właścicielkę. Jednak najważniejsze jest to, aby czuć się idealnie w swoim kostiumie. Należy po prostu wybrać idealny strój kąpielowy!

  Najlepsze pod słońcem są:

  GDY MASZ MAŁY BIUST

  Małe piersi najlepiej wyglądają w biustonoszu kąpielowym typu push up, super push up czy bardotka z termicznie formowaną miseczką. Idealne są kostiumy bardzo żywe, kolorowe z motywami, z aplikacjami, marszczeniami czy haftami.

  Nie polecamy kostiumów o sportowym kroju, które optycznie pomniejszają biust.

  Luizjana, Nevada, Dakota, Indiana, Dolly – tu dość bogaty wybór wzorów

  • GDY MASZ ZA DUŻY BIUST

  Zdecyduj się na kostium o sportowym fasonie, minitop lub kostium jednoczęściowy z mocno zabudowaną górą. Zastosowanie odpowiednio ułożonych szwów podtrzyma piersi i lekko je spłaszczy, dzięki temu będą optycznie zmniejszone.

  Nie zakładaj klasycznego bikini i kostiumów w duże wzory, unikaj marszczeń, drapowań, aplikacji oraz stanika typu push up z cienkimi łącznikami pomiędzy miseczkami.

  Polecamy: Dallas model 11404, Bardotka Alabama 15410

  GDY NIE MASZ TALII

  Wybierz kostium jednoczęściowy, który dzięki półokrągłym wcięciom na wysokości pasa, grze kolorów będzie czynił sylwetkę bardziej  smukłą.

  Unikać należy kostiumów dwuczęściowych, ponieważ linie fig i biustonosza podkreślają brak różnicy pomiędzy biodrami i talią.

  Kostium jednoczęściowy Dallas 80404

  GDY MASZ CHŁOPIĘCĄ SYLWETKĘ

  Najlepszy fason to tradycyjne bikini, z wiązanymi na biodrach figami. Nie ma żadnych przeciwwskazań do dodatków, koralików, kółek oraz do bardzo wzorzystych tkanin kostiumowych.

  Nie polecamy kostiumów w ciemnych barwach i jednoczęściowych.

  Polecamy Happy 13242

  • GDY MASZ KRÓTKIE NOGI

  Możesz założyć kostium jedno- lub dwuczęściowy, ale koniecznie z mocno wyeksponowanymi biodrami. Wysoko wycięty dół optycznie wydłuży i wysmukli nogi.

  Absolutnie nie zakładaj biodrówek i zabudowanych fig – mogą sprawić, że nogi będą wydawać się krótsze niż w rzeczywistości.

  Kostium: Morea 83298

  • GDY MASZ ZBYT OBFITE BIODRA

  Idealnym fasonem dołu będą szorty lub mocno zabudowane figi, korzystaj z minispódniczek i pareo. Takie modele zamaskują obfite kształty. Kolory dołu powinny być bardziej stonowane, ciemniejsze i jednokolorowe, zaś góra może być kontrastowa.

  Unikaj fig biodrówek, wiązanych na bokach majtek i dużych deseni na tkaninach.

  Figi Hebe II 07300 z modelem Alabama 22410

  Udostępnij