• Kobiece dylematy nie mają końca… za małe piersi, maleństwa, prawie żadne… Współczesna moda świetnie sobie radzi z takimi rozterkami. Także moda plażowa.

  Jaki biustonosz kąpielowy wybrać dla bardzo małych piersi? Corin poleca miłośniczkom plażowania biustonosz kąpielowy, który „zrobi” biust: cudowną Dolly 16405 i wakacyjną Luizjanę 16409!

  To niezwykłe modele biustonosza, które potrafią powiększyć piersi nawet o 3 rozmiary i to bez skalpela – SUPER PUSH z efektem WOW!

  W tych modelach najmniejsze piersi nabiorą kobiecych kształtów. Za sprawą specjalnego fasonu i konstrukcji Dolly i Luizjana gwarantują bezinwazyjne powiększenie piersi i tym samym pozbycie się kompleksów z powodu małego biustu.

  Profilowane termicznie miseczki, zupełnie gładkie od zewnętrznej strony, a od wewnętrznej są tak ukształtowane, że piersi zostają równomiernie podniesione od pach do mostka, tym samym stają się większe i wyglądają bardzo naturalnie. W dolnej części misek znajduje się bardzo gruba warstwa delikatnej pianki, dając maksymalne wypełnienie ich środka. Miski nie zatrzymują wody. Luizjana 16409 i Dolly 16405 to biustonosze typu MAXI PUSH UP.

  Od zewnętrznej strony uszyte są z delikatnej dzianiny, przyjaznej ciału, komfortowej dla skóry podczas plażowania.

  Dostępne w rozmiarach 65CDE, 70BCD, 75ABC, 80AB. Do kompletu skąpe figi plażowe, mocno eksponujące pośladki.

  foto: Corin

  Udostępnij