• Lato nas rozpieszcza, to czas kiedy odświeżamy bieliźniarkę. Nowe majtki to obowiązkowy letni zakup każdej kobiety. A na jakie warto się zdecydować?

  Koniecznie na figi z wysokim stanem – top trend inspirowany modą na retro.

  Moda na figi w stylu retro nie gaśnie od kilku sezonów. Wysoki stan, to nowy wymiar seksapilu. Ktoś, kiedyś stwierdził, że seksapil to kobieca broń. Niewątpliwie coś w tym jest!

  Wielki powrót fig z wysokim stanem i ich nie gasnąca od miesięcy popularność oznaczać może tylko jedno – trzeba je mieć. To majtki, których uniwersalny fason poradzi sobie z tężyzną sylwetki, a tę szczupłą jeszcze bardziej podkreśli. Sięgające do pępka figi „robią” talię. Dzięki nim zachowujemy estetykę sylwetki, która ujarzmiona przez wysoki stan fig wydaje się bardziej wyszczuplona, bez fałdek, bardziej gładka. Nawet jeśli figi z wysokim stanem wykonane są z delikatnych dzianin, koronek czy haftów, to tworzą harmonię z ciałem. Stąd figi z wysokim stanem sprawdzają się pod bardziej dopasowanymi ubraniami. Zamaskują brzuch i niedoskonałości tej części ciała.

  Figi z wysokim stanem pojawiają się również w modzie kąpielowej. Chowają jeśli trzeba „coś”  na plaży schować, są idealne do morskich kąpieli, bo przylegają do ciała, nie zsuwają się i wyglądają perfekcyjnie. Często wysokość stanu w figach kąpielowych można samodzielnie regulować –wywijać, marszczyć, dzięki temu opalać się można w bardziej kusej i przypominającej bikini wersji. Takie dwa w jednym.

  I czy to figi z wysokim stanem mające nam służyć jako bielizna, czy jako figi kąpielowe pamiętać trzeba o tym, aby były wykonane z najlepszej jakości materiałów. Moda powinna iść w parze z komfortem.

  Komfort, miękkość, jakość znaleźć można w figach w stylu retro marki CORIN. Z wysokim stanem figi Corin produkuje w kolekcji Virginia – model 06871 w kolorze beżowym i czarnym, w kolekcji Sienna – model 06885 w kolorze cielistym i czarnym. Super wygodne są retro figi Kylie 06770 – bezszwowe, one size. Bestsellerem wśród fig kąpielowych z wysokim stanem jest model Hebe II 07300. Z tych fig można uformować różne kształty. Figi kąpielowe wysoko zabudowane, ściągane na troczki  dostępne są w kolekcji kostiumów kąpielowych Dallas – model 06404 i w kolekcji Alabama – model 06410.

  Chcesz być TOP TRENDY – postaw na figi w stylu retro, to nie przeszłość – to przyszłość!

  (dawniej: P.P.H.U. „CORIN” B. i M. Hanczka Sp. J.)

  CORIN ul. Lutomierska 48 Pabianice

  e-mail: handel@corin.eu

  www.corin.eu

  Udostępnij