• Od piątku, 28 lipca, do niedzieli, 30 lipca, tramwajem 41, autobusami linii nocnej N4B oraz całą łódzką komunikacją miejską będzie można podróżować darmo, w obydwu strefach biletowych. To w związku z obchodami 600. urodzin Łodzi.

    Bezpłatne przejazdy na liniach 41 i N4B dotyczą obydwu stref taryfowych, a więc obowiązują na całej trasie. Za darmo będzie można korzystać ze wszystkich linii łódzkiej komunikacji miejskiej.

    Autobusy linii nocnej N4B dodatkowo będą kursowały w nocy z niedzieli, 30 lipca, na poniedziałek, 31 lipca, co umożliwi powrót do Pabianic z organizowanych w Łodzi wydarzeń. Godziny odjazdów będą obowiązywały, jak w noce weekendowe z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.

    Odjazdy z przystanku przesiadkowego Kościuszki/ Zielona w Łodzi o godz. 0.30 i 2.30.

    Osoby, które będą posiadać ważny bilet okresowy łódzkiego lokalnego transportu zbiorowego w dniach 28-30 lipca będą mogły wydłużyć ważność migawki. Jeśli migawkę mamy ważną, np. do 31 lipca, jej termin przedłuży się o kolejne 3 dni. Pasażer musi aktywować dodatkowe darmowe dni przed zakupieniem kolejnego biletu. Można to będzie zrobić u kontrolera, w biletomacie MPK-Łódź lub w Punkcie Sprzedaży Biletów. Wykorzystanie wydłużonego okresu musi nastąpić bezpośrednio po zakończeniu ważności obowiązującego biletu okresowego.

    Udostępnij