• Wydział infrastruktury Urzędu Miejskiego pochwalił się nowym wyglądem krańcówki na ul. Waltera Jankego.

  Na krańcówce zazieleniło się i przybyło kwiatów.

  Inwestycja została zrealizowana przez miasto w ramach projektu „Modernizacja i rozwój komunikacji miejskiej w Pabianicach” współfinansowanego z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 oraz ze środków budżetu państwa.

  foto: KomunikacjaPabianice.pl

  Udostępnij

  Jeden komentarz

  1. Ja nie mogę. Co za architekt krajobrazu wymyślił, żeby betonowe donice postawić na trawniku. Już nie mogę patrzeć na te „kwietniki” w mieście. To nie ma nic wspólnego z nowoczesną, przyjazną zielenią miejską. Przywodza na mysl jedynie czasy prl-u.
   Proszę, zainwestujcie te pieniądze w byliny, rośliny wieloletnie, które odporne są na suszę i warunki miejskie. Nie marnujcie kasy na te pseudo kwietniki z gatunkami, które wymagają ciągłego podlewania. W czasach, gdy woda jest już towarem deficytowym, takie zagospodarowanie przestrzeni miejskiej, delikatnie mówiąc jest nierozsądne. Widać, że osoby, które decydowały o zakupie, nie mają pojęcia o sytuacji hydrologicznej na świecie.

  Możliwość komentowania została wyłączona.