• W dniu 22 lipca kino TOMI w Pabianicach przeniosło swoich widzów do magicznego świata czarodziejów podczas epickiego Maratonu Harry’ego Pottera vol. 1. Wydarzenie to okazało się absolutnym hitem i prawdziwym triumfem dla miłośników przygód młodego czarodzieja.

  W ciągu jednego dnia zaprezentowano trzy klasyczne filmy z serii Harry Potter: „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”, „Harry Potter i Komnata Tajemnic” oraz „Harry Potter i Więzień Azkabanu”. Widzowie, zafascynowani tą niepowtarzalną okazją, stawili się w kinie tłumnie, wypełniając sale po brzegi. Fantastyczna atmosfera i wspólne przeżywanie emocji sprawiły, że uczestnicy przenieśli się do magicznego świata Hogwartu na prawdziwie niezapomnianą podróż.

  Bilety na Maraton Harry Potter vol. 2 – 19 sierpnia w kasie kina lub online:

  http://bitly.pl/5urjX

   „Jesteśmy ogromnie wzruszeni i wdzięczni za tak liczne przybycie na nasz Maraton Harry’ego Pottera vol. 1” – powiedział dyrektor kina TOMI, pan Jacek Chmielewski . „To było wyjątkowe wydarzenie, które zjednoczyło fanów w każdym wieku. Bilety zostały wyprzedane w ekspresowym tempie, a niesamowita atmosfera była wyczuwalna przez całe wydarzenie.”

  W powodu ogromnego sukcesu pierwszej części Maratonu, kino TOMI nie zamierza spocząć na laurach. Już 19 sierpnia zaprasza wszystkich fanów na drugą odsłonę, Maraton Harry’ego Pottera vol. 2! Tym razem na widzów czekają kolejne trzy niesamowite filmy: „Harry Potter i Czara Ognia”, „Harry Potter i Zakon Feniksa” oraz „Harry Potter i Książę Półkrwi”. Czeka nas kolejna porcja magii, przygody i niezapomnianych chwil spędzonych razem z ukochanymi postaciami.

  Ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy również wiele niespodzianek i atrakcyjnych nagród od naszych cudownych partnerów, aby uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej magicznym. Będzie to wyjątkowa okazja, by zanurzyć się ponownie w świecie czarodziejów i cieszyć się kinowym doznaniem w wyjątkowym towarzystwie.

  Nie czekajcie, liczba miejsc jest ograniczona! Zachęcamy wszystkich fanów Harry’ego Pottera do zarezerwowania swoich miejsc na naszej stronie internetowej lub w kasie kina TOMI. Dołączcie do nas, by razem uczcić miłość do tej kultowej serii podczas Maratonu Harry’ego Pottera vol. 2.

  Niech magia Was zabrać w niezapomnianą podróż! Zapraszamy na seans oraz do uczestnictwa w Maratonie Harry’ego Pottera vol. 2 w kinie TOMI – 19 sierpnia o godzinie 22:00! Do zobaczenia!

  Partnerzy Maratonów Harry’ego Pottera:

  Magiczna Komnata: Czarodziejskie ucztowanie

  Magiczna Komnata oferuje swoim gościom wyjątkowe czarodziejskie posiłki, których nie sposób znaleźć gdzie indziej. Kucharze, którzy pracują w tej tajemniczej kuchni, to prawdziwi artyści czarodziejskiej kulinarii. Ich potrawy to prawdziwa magia dla podniebienia. Znajdziemy tutaj eliksiry, które zmieniają smak potraw, dania unoszące się nad stołem, ożywające deserki oraz wiele innych fascynujących atrakcji dla podniebienia.

  Dla tych, którzy szukają nie tylko magii smaku, ale również magii w pełnym tego słowa znaczeniu, Magiczna Komnata ma w ofercie zaklęte eliksiry. Eksperci od magii proponują różne eliksiry o różnych właściwościach, od tych, które przynoszą szczęście, do tych, które sprawiają, że na chwilę goście stają się niewidzialni. Oczywiście, przed wypiciem eliksiru, obowiązkowe jest zapoznanie się z instrukcjami, aby uniknąć niepożądanych skutków.

  Tkalnia Zagadek : Zagadki i tajemnice

  Drugim partnerem Maratonów Harry’ego Pottera jest Tkalnia Zagadek. To magiczne miejsce pełne tajemniczych pokojów zagadek, które przyciągają zarówno miłośników zagadek, jak i entuzjastów magii. Tkalnia Zagadek to doskonałe miejsce dla tych, którzy uwielbiają wyzwania umysłu i są gotowi podjąć ryzyko, aby odkryć ukryte sekrety.

  Każdy pokój zagadek w Tkalni ma unikalny temat, inspirowany różnymi wydarzeniami i postaciami z magicznego świata. Uczestnicy muszą rozwiązać szereg zagadek logicznych, znaleźć ukryte klucze i przedmioty oraz wykorzystać swoje umiejętności magiczne, aby odnaleźć wyjście z każdego pokoju. Tkalnia Zagadek oferuje zarówno łatwe łamigłówki dla początkujących, jak i skomplikowane wyzwania dla doświadczonych poszukiwaczy tajemnic.

  Udostępnij