• Siódmy na liście do Sejmu Dawid Zakrzewski w sobotę stanął na ulicy z listami wyborczymi naszego okręgu. Wspierają go przyjaciele, nie tylko z Platformy Obywatelskiej.

  Pierwsze podpisy złożyli pabianiczanie na ryneczku przy Nawrockiego i mieszkańcy Konstantynowa Łódzkiego na targowisku w centrum swego miasta. Tak ruszyła zbiórka podpisów KKW Koalicji Obywatelskiej. Zbierane są pod listami kandydatów na posłów i senatorów.

  Pokazujemy siłę, determinację, bo idziemy w wyborach po zwycięstwo. Chcemy bezpiecznej i aktywnej Polski, która będzie liderem w strukturach Unii Europejskiej oraz NATO. Trzeba odsunąć PiS od władzy, przywrócić kobietom ich fundamentalne prawa, naprawić zniszczony wymiar sprawiedliwości i rozliczyć ponad 100 afer z czasów rządów Zjednoczonej Prawicy – mówi kandydat na posła.

    Pabianiczanin Dawid Zakrzewski znalazł się na siódmej pozycji na liście z naszego okręgu.

    – To jest szczęśliwa siódemka, dlatego już ruszam do pracy. Rozmawiamy z mieszkańcami już od kilku tygodni, prowadzimy akcjęPabianiceWspólny dom. Powiat pabianicki potrzebuje rzeczywistej reprezentacji w Sejmie. Są sprawy, jak na przykład przejazd na ulicy Lutomierskiej, których rozwiązanie może nastąpić jedynie na poziomie regionalnym, krajowym.

  Składający podpis muszą podać swój numer PESEL. Te dane trafią do Państwowej Komisji Wyborczej, gdzie są bezpieczne.

  foto: KO

  Udostępnij