• 26-letnia Ewelina Witkowska z Pabianic podbiła serca jurorów na prestiżowym konkursie „Angel of Poland”, który odbył się w Katowicach 8 lipca. Ta pełna pasji i charyzmy dziewczyna jest już w finale wydarzenia, gdzie z dumą reprezentuje swoje miasto.

  Tajemnice Serca Anioła 

  Z Pabianic wyłania się nowa gwiazda modelingu – Ewelina Witkowska, 26-letnia artystka, którą od dziecka fascynują obiektywy aparatu oraz podróże pełne odkryć. W jej życiu każdy kadr jest jak podróż w nieznane, a każdy wybieg to nie tylko droga do sukcesu, ale także odkrywania własnych możliwości. Studiująca na Uniwersytecie Łódzkim młoda pabianiczanka łączy pasję i naukę, tworząc własny, niepowtarzalny styl życia. Nie tylko w kampusowych murach, ale i na wybiegu czy przed obiektywem, daje z siebie wszystko, by w pełni wyrazić swoją autentyczność.

  Ewelina sama wyznaje: „Chcę spróbować pierwszy raz swoich sił w konkursie piękności i dać z siebie wszystko, by osiągnąć swój cel”. To motto, które napędza ją do działania, do stawiania czoła wyzwaniom i do rozwijania się na nowych polach.

  Podczas konkursu, mimo obaw, pokazała klasę zarówno na wybiegu, jak i podczas swoich wypowiedzi, co zdradzają jurorzy po konkursie półfinałowym.

  Do zdobycia korony polskiego Anioła potrzeba czegoś więcej.

  Podczas konkursu Angel of Poland liczy się nie tylko uroda, ale przede wszystkim wewnętrzne piękno i pozytywny wpływ na innych. Ambicje, pasja i marzenia Eweliny napędzają ją do walki o koronę Angel of Poland. Kobieta pragnie zainspirować innych i udowodnić, że na piękno składają się wyjątkowe cechy osobowości. Czy jednak to wystarczy, aby spełniła swoje marzenia i została Aniołem Polski? 

  Angel of Poland organizowany jest drugi rok, co czyni go najmłodszym tego rodzaju konkursem. Zyskuje jednak coraz większą popularność wśród dziewczyn. W tym roku w półfinale brało udział aż 51 uczestniczek. W jury zasiadły m.in. miss różnych konkursów piękności: Klaudia Trajdos, Adrianna Sulej, Ola Januszewska, znane ze swoich marek osobistych influencerki: Julia Szponer, Karolina Tokarska oraz ubiegłoroczna Angel of Poland Roksana Cieplińska.

  Sekrety konkursu

  Organizatorem jest Damian Maciuszek, założyciel Cristal Premium Events. Znany jest z prowadzenia lifestyle’u Digital Nomada i życia na własnych zasadach.

  Angel of Poland to okazja na wyeksponowanie największych talentów, które mogą rozwinąć się w karierze modelingu. To nie tylko walka o tytuł, ale także szansa na promowanie wartości, które są ważne dla danej uczestniczki. Udział w konkursie otwiera drzwi początkującym uczestniczkom do świata mediów i mody, a same dziewczyny pokazują swoje wszechstronne możliwości i talenty. 

  Droga do finału nie jest łatwa 

  Wszystko zaczęło się od zwykłego wypełnienia formularza. Po weryfikacji zgłoszenia Ewelina musiała wykonać kilka zadań, by wyrazić swoje zaangażowanie w konkursie. Pozowanie do zdjęć czy nakręcanie rolek to tylko kilka trudności, z jakimi musiała się zmierzyć. Pasja, cele, zainteresowania oraz ambicje też odgrywały tutaj ważną rolę. 

  W ramach eliminacji półfinałowych uczestniczka wystartowała w 3 kreacjach: czarnym sportowym looku, stroju kąpielowym, a także w sukni wieczorowej. 26-latka musiała wykazać się otwartością oraz nienagannością wypowiedzi, mierząc się z podchwytliwymi pytaniami jurorów. W drugiej części liczyła się umiejętność catwalku oraz elegancja prezentacji na wybiegu.  

  Część pokazową można podsumować słowami jury, które przyznało, że „Ewelina wypadła w bardzo oryginalny sposób”. Doceniono ją również za szczere i niekonwencjonalne wypowiedzi. Teraz świat mediów i modelingu stoi przed nią otworem. Jej kolejnym krokiem jest udział w kampaniach influencerskich, billboardowych, pokazach mody, sesjach zdjęciowych dla znanych marek, ale co najważniejsze przygotowanie do finału. 

  Korona w rękach Eweliny? 

  26-letnia Ewelina ma więc wiele do udowodnienia. Jej marzenia oraz ambicja sprawiają, że dumnie walczy o koronę Angel of Poland. Jak jednak poradzi sobie z ciążącą na niej presją? Tego dowiemy się już w finale (na przełomie października/listopada).

  foto: organizatorzy

  Udostępnij

  Jeden komentarz

  1. Koleżanka Ewelina swoje w życiu zrobiła, żeby ustawić się w życiu tak jak jest ustawiona. Każdy kto chodził do GIm3 wie 😀

  Możliwość komentowania została wyłączona.