• Poczuj jego smak, wkładając na siebie biustonosze i figi z kolekcji Bloom 720.

  Czy to będzie push up, czy biustonosz na duże biusty, każdy z nich pełni rolę strażnika biustu i do tego na muśniętym słońcem ciele wygląda kwitnąco. Kolekcja pełna uroku i młodości pachnie latem!

  Biustonosz push up mocno podkreśla biust, zaś wnętrze miseczek uszyte z bawełny zapewnia nieocenioną wygodę w upalne dni. Ten model ma kieszonki na wkładki. Bawełniane poduszki dodatkowo mogą powiększać i podtrzymywać piersi. Jeśli dekolt ma być mniej wyeksponowany – wystarczy je wyjąć z kieszonek.

  Duże piersi znajdą wsparcie w biustonoszu z miseczkami usztywnianymi do połowy lub w biustonoszu bardzo zmysłowym i delikatnym z miseczkami zupełnie miękkimi.

  Ilość rozmiarów w tych dwóch modelach pozwoli dopasować biustonosz do sylwetki o wielu rozmiarach. Miękki i delikatny tiul w niebieskie kwiatki uzupełnia kontrastowy granat w ornamentowym wzorze haftu.  Ten przyjemny na letnie dni materiał doskonale sprawdza się w figach o wielu fasonach, miękkich i wygodnych, nieodznaczających się pod ubraniem, idealnych na lato!

  Wypróbuj i przekonaj się sama!

  Pełna gama produktów w Salonie firmowym Corin w Pabianicach przy ul. Lutomierskiej 48

  Udostępnij