• Boston House to szkoła językowa, którą warto poznać bliżej. Znajduje się w samym sercu Pabianic przy ulicy Grobelnej 7. Uczą się tutaj zarówno dzieci, jak i dorośli. Każdy znajdzie coś dla siebie.

  Powiedzcie, co słychać w Boston House?

  Wszystko w porządku. Zapisy ruszyły już pełną parą. Jesteśmy zwarci i gotowi do rozpoczęcia nowego sezonu. Cieszymy się na powrót znajomych nam twarzy i na zapoznanie się z nowymi.

  Czy jest dużo osób chętnych do nauki?

  Możemy śmiało powiedzieć, że coraz więcej.

  Jakie języki królują?

  Największe zainteresowanie, jak co roku z resztą, ma język angielski. Król języków obcych na polskim rynku. Tutaj już zajęcia startują od 6. roku życia, czyli od zerówki. Drugie miejsce w tym roku dałabym włoskiemu i hiszpańskiemu na równi, a później niemieckiemu. Natomiast każdego roku, poza językiem angielskim na pierwszym miejscu, się to waha.

  Czy są jakieś zmiany w kursach w porównaniu z poprzednimi latami?

  Tak. W tym roku wprowadzamy zajęcia po 75 minut w miejsce 90 minut. W dzisiejszych czasach ludzie są zajęci, mają mniej wolnego czasu. Chcieliśmy wyjść na przeciw ich oczekiwaniom. Godzina zegarowa często to za mało, a 90 minut za dużo. Więc 75 minut wydaje się akurat.

  Jak często odbywają się zajęcia grupowe?

  Kursy angielskiego zazwyczaj dwa razy w tygodniu po 75 minut. Dotyczy to dzieci od 10 lat po dorosłych. Grupa dla dzieci w zerówce ma zajęcia raz w tygodniu po 55 minut, pierwszaki – 2 razy po 45 minut, a w wieku 8-9 lat – 2 razy po 60 minut tygodniowo.

  Czy zajęcia z innych języków też tak samo się odbywają?

  Tutaj zajęcia są raz w tygodniu. Przykładowo grupa początkująca dorosłych z włoskiego czy hiszpańskiego raz w tygodniu po 90 minut, a dzieci z tych języków są planowane raz w tygodniu na 75 minut.

  Na kursach więcej jest dorosłych czy dzieci?

  Jest i dużo dzieci, i dużo dorosłych. Ciężko powiedzieć w tym momencie. Natomiast do godz. 17.30 królują dzieci, a od 17.30 – już dorośli. Cieszymy się już na przyjście naszych kursantów i dziękujemy za wybór naszej szkoły.

  Boston House

  ul. Grobelna 7, I piętro, lokal 101 , Pabianice, Poland

  +48 660 160 294

  biuro@bostonhouse.pl

  Strona WWW: bostonhouse.pl

  FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057364304592&ref=embed_page

  Insta: https://instagram.com/boston__house?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

  Udostępnij