• Dziś (2 września) odbywa się Święto Ulicy Zamkowej. To dzień pabianicki, w trakcie którego królują nasi lokalni artyści i wykonawcy. Wszystko po to, by uczcić zakończenie największej miejskiej inwestycji. Na imprezę przebywa coraz więcej mieszkańców.

  Święto rozpoczęło się w samo południe uroczystą paradą zabytkowych tramwajów, do których można wsiąść, obejrzeć i posłuchać muzyki. Jednocześnie na scenie wystąpił chór INCANTO pod dyrekcją Magdaleny Hudzieczek-Cieślar.

  Na Zamkowej stoją liczne stoiska, gastronomia i scena. O godz. 16.00 – zumba, o 18.50 – występ artystów z grupy Rap Lokal, o 20.15 – Weronika Borowiec, o 21.00 – Sweet&Hot JazzBand, a o 21.45 – Haze Acustic Trio.

  W parku Słowackiego czeka moc atrakcji dla dzieci (m.in. piana party o godz. 17.00). Równolegle na parkingu „Tkalni” działa wesołe miasteczko (do 22.00) oraz strefa gastronomiczna. W pasażu centrum handlowego w godz. 15.00 – 18.00 scena, a na niej m.in. warsztaty jump style, pokaz gimnastyki artystycznej i rap.

  Całość zakończy nocny bieg i marsz, w którym udział weźmie m.in. prezydent. Dystans to – nieprzypadkowo – 4,1 km, nawiązujący do numeru linii tramwajowej. Start o godz. 22.30.

  Szczegóły na plakatach poniżej. Zapraszamy!

  Udostępnij

  Jeden komentarz

  1. Bardzo udany dzień z okazji Ulicy Zamkowej!Przejażdżka tramwajem niesamowita!Wróciły wspomnienia!!!!!!Super organizacja imprezy.!!!!

  Możliwość komentowania została wyłączona.