• Na cykl spotkań o tematyce „Alkoholizm – choroba całej rodziny” zaprasza Stowarzyszenie „Genesis Nova”.

  Spotkania odbywać się będą w pabianickiej siedzibie KCH „Genesis Nova” przy ul. Kilińskiego 25 (dawny hotel Piemont). Pierwsze spotkanie poświęcone tematyce uzależnień odbędzie się w środę 20, września, o godz. 18.00.

  Na wydarzenia w ramach projektu stowarzyszenie zaprasza zarówno osoby uzależnione, jak i ososby z ich otoczenia, przyjaciół i bliskich. Podsumowaniem przedsiewzięcia będzie konferencja pod tym samym tytułem, która odbędzie się w sobotę, 28 października.

  Podczas spotkań swoimi historiami będą dzielić się osoby, które poradziły sobie z uzależnieniem, osoby współuzależnione, które borykały się z uzależnieniem swoich bliskich oraz profesjonaliści – terapeuci, psychologowie itp. W trakcie każdego spotkania będą dostępne do kupienia materiały o tematyce uzależnień, a w przerwie dla wszystkich przygotowany będzie słodki poczęstunek.

  – Zapraszamy każdą osobę, która doświadczyła kłopotów wynikających z nadużywania alkoholu bądź z powodu kogoś bliskiego z rodziny, kto nadmiernie nadużywa wysokoprocentowych trunków – mówią organizatorzy. – Wstęp wolny dla każdego.

  Projekt jest współfinansowany ze środków Urzędu Miejskiego w Pabianicach. Patronem projektu jest Prezydent Miasta Pabianic.

  Udostępnij