• Już w najbliższą sobotę w programie „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” o godzinie 17.00 w „Czwórce” zobaczymy mieszkańców Jadwinina.

  Patrycja i Bartek Predel, mieszkańcy Jadwinina, zadebiutują w nowym programie znakomitego kucharza Mateusza Gesslera „Para do gara. Ona mówi, on gotuje”.

  Kiedy on nie jest mistrzem w kuchni, a na dodatek nie zna przepisu, a ona może jedynie pomagać mu na odległość, bezsilnie obserwując kolejne potknięcia, jedno jest pewne – komicznych sytuacji i gorących emocji nie zabraknie. Tym gorętszych, że do wygrania są niemałe pieniądze! O nagrodę i zwycięstwo będą rywalizować trzy pary, a na koniec przyrządzone potrawy oceni sam Mateusz Gessler.

  Powiedzieć ogień i woda to mało, bo małżeństwo Patrycji i Bartka z Jadwinina, to eksplozja przeciwieństw, które idealnie się uzupełniają. Ona jako fryzjerka zadba o włosy i otuli spokojem. On, pracując w administracji publicznej, każdego dnia udowadnia, że można inaczej. Poukładana kobieta z własnym biznesem dzielnie towarzyszy swojemu mężowi w szalonych pomysłach. Mocną cechą Bartka jest roztargnienie i skłonności do rozkojarzenia. Kiedy na drodze do kulinarnego sukcesu stanie mu sabotaż Mateusza Gesslera, może to wieścić jego rychły koniec…

  Śledźmy więc ich losy w rozrywkowym programie w sobotę, 30 września, o godz. 17.00.

  foto: Filip Naumienko

  Udostępnij