• Wspólne działania łódzkich i pabianickich kryminalnych doprowadziły do odzyskania skradzionego auta. Warte ponad 200.000 złotych BMW powróci do właściciela.

  9 października policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach zostali powiadomieni o kradzieży wartościowego samochodu osobowego. Pokrzywdzony wycenił wartość skradzionego BMW na ponad 200.000 złotych. W działania zaangażowali się także kryminalni z komendy wojewódzkiej, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości samochodowej.

  – Funkcjonariusze od razu rozpoczęli czynności związane z odnalezieniem poszukiwanego pojazdu, wykonując szereg czynności procesowych. Żmudna praca wykrywcza szybko przyniosła oczekiwany efekt – mówi sierż. szt. Agnieszka Jachimek, rzeczniczka naszej policji.

  Policjanci wpadli na trop prowadzący do miejsca, gdzie może znajdować się skradzione auto. Współpraca zaowocowała jego błyskawicznym odzyskaniem.

  11 października policjanci odnaleźli BMW w garażu niezamieszkałej posesji w miejscowości Widawa. Samochód niebawem wróci do właściciela.

  Sprawa ma charakter rozwojowy.

  Udostępnij