• ————————— PREMIERY —————————

  CHŁOPI

  Dramat, Animacja/15+/Czas 1:56/Polski

  Na tle zmieniających się pór roku i sezonowych prac polowych rozgrywają się losy rodziny Borynów i pięknej, tajemniczej Jagny. To właśnie kobiety, w szczególności tragiczna postać Jagny, znajdą się w sercu fabuły. Unikalny mikroświat wiejskiej wspólnoty stanie się pretekstem do opowiedzenia uniwersalnej i niesamowicie aktualnej historii. Historii o tragicznej miłości i życiu w małej społeczności, gdzie reguły i brutalne zasady gry wyznaczają każdemu określone miejsce w grupie, a wyjście poza ciasne ramy grozi upokorzeniem i odrzuceniem.

  PSI PATROL: WIELKI FILM

  Animacja/b.o/Czas 1:31/Dubbing

  W sequelu filmu w Adventure City wyląduje magiczny meteor, który da szczeniakom z Psiego patrolu super moce. Dla Skye, najmniejszej członkini zespołu, jej nowe moce są spełnieniem marzeń. Ale sprawy przybiorą gorszy obrót, gdy arcy-rywal piesków, Humdinger, ucieknie z więzienia i połączy siły z szalonym naukowcem, aby ukraść super moce dwóm złoczyńcom.

  —————– NA NASZYCH EKRANACH ——————-

  EGZORCYSTA. WYZNAWCA

  Horror/15+/Czas 2:01/Napisy

  Od śmierci ciężarnej żony podczas trzęsienia ziemi na Haiti, Victor Fielding (Leslie Odom Jr) samotnie wychowuje córkę, Angelę (Lidya Jewett). Kiedy Angela i jej przyjaciółka Katherine (debiutantka Olivia Marcum) znikają w lesie, aby powrócić trzy dni później, nie pamiętając, co się z nimi stało, uruchamia to łańcuch wydarzeń, które zmuszą Victora do konfrontacji ze złem. Zdesperowany, szukając pomocy, odnajduje Chris MacNeil.

  PODRABIANI ZAKOCHANI

  Sci-Fi, komedia/12+/Czas 1:33/Napisy

  ON to playboy i nadęty bufon, który wykorzystuje swojego robota-klona do pierwszych randek, by wkroczyć jak rycerz na białym koniu, gdy robi się bardziej pikantnie. ONA to miłośniczka drogich torebek, która chętnie korzysta z pomocy swojej sobowtórki, by naciągać na drogie prezenty napotkanych naiwniaków. Wszystko działa bez zarzutu, do czasu aż na ich wspólną randkę wysyłają swoje nie do końca legalne zamienniki. Kiedy między robotami zaczyna iskrzyć, postanawiają zbuntować się przeciwko swoim właścicielom i uciec w świat. Charles i Elaine muszą odkryć karty i pomimo niechęci do siebie ruszyć w pościg za swoimi sobowtórami, zanim sytuacja całkowicie wymknie się spod kontroli…

  ZIELONA GRANICA

  Dramat/15+/Czas 2:27/Polski

  Psycholożka postanawia dołączyć do aktywistów wspierających uchodźców przebywających na polsko-białoruskiej granicy. Reżyseria – Agnieszka Holland.

  ————-– AKADEMIA FILMOWA „13” ———————-

  —WTOREK godz. 18:00—

  SOK Z ŻUKA (1998r)

  Fantasy, Czarna komedia/12+/1:32/Napisy

  Do domu zamieszkiwanego przez parę duchów wprowadzają się nowi właściciele. Zjawy, chcąc się ich pozbyć, wzywają z zaświatów bioegzorcystę – Beetlejuice’a. 100 LAT WARNER BROS.

  —PIĄTEK godz. 12:00—

  ZIELONA GRANICA

  Dramat/15+/Czas 2:27/Polski

  Psycholożka postanawia dołączyć do aktywistów wspierających uchodźców przebywających na polsko-białoruskiej granicy. Reżyseria – Agnieszka Holland.

  Bilety dla członków Akademii w cenie zł

  ———————— PRZEDSPRZEDAŻ –——————-

  TOMI DLA KOBIET

  13.10.2023 godz. 19:00 „Podrabiani zakochani”

  HALLOWEENOWY MARATON HORRORÓW

  Maratony Kina Tomi 27.10.2023 godz. 22:00

  Udostępnij