•  

  Przygotowaliśmy dla Was dwa mrożące krew w żyłach pakiety filmów grozy, niektóre z nich będziecie mogli zobaczyć premierowo.

  Pakiet 1: 27 października, godz. 22:00

  Pakiet 2: 31 października, godz. 20:30

   Zapewniamy ogromną dawkę strachu, najlepszą rozrywkę oraz niezapomniany wieczór. 

  Bilety w przedsprzedaży 29 zł, od dwóch dni do maratonu 35 zł. 

  PAKIET 1

  Sprzedaż biletów  https://kinotomi.pl/repertuar?movie=1252

   „SLOTHERHOUSE: LENIWA ŚMIERĆ” (93 min.)

  PREMIERA!

  Akcja filmu rozgrywa się na kampusie uniwersyteckim, w domu bractwa Sigma Lambda Theta, której członkini Emily Young, walczy o tytuł przewodniczącej. Gdy w lesie napotyka uroczego leniwca, wpada na z pozoru genialny plan – porwie zwierzaka i uczyni go maskotką bractwa, co ma zapewnić jej wygraną w wyborach. Emily nie przewidziała jednak sytuacji, że leniwiec wcale nie musi być taki leniwy, ani wcale nie musi być zadowolony z takiego rozwoju wypadków. Uroczy zwierzak okaże się mieć tendencje psychopatyczne i zamiast zwyczajnie zwiać, postanowi wymierzyć studentkom bolesną, krwawą karę!

   „OBSERWOWANY” (94 min.)

  PREMIERA! (JEDYNA MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA FILMU NA WIELKIM EKRANIE)

  Mężczyzna jest nawiedzany przez ducha chłopca o imieniu David, który próbuje go zabić.

   „THE SACRIFICE GAME” (90 min.)

  PRZEDPREMIERA!

  Uczennice szkoły z internatem Samantha i Clara nie mogą wrócić do domu na święta, ale sprawy przybierają śmiertelny obrót, gdy tuż przed ich drzwiami pojawia się morderczy gang – w sam raz na Boże Narodzenie.

   „PIŁA X” (118 min.)

  Akcja filmu rozgrywa się między wydarzeniami z najsłynniejszych i najkrwawszych części cyklu: PIŁA I i II. Cierpiący na chorobę nowotworową John wyrusza do Meksyku, by poddać się eksperymentalnemu leczeniu, które jest dla niego ostatnią szansą na przeżycie. Po zabiegu odkrywa, że padł ofiarą medycznych oszustów, którzy zbijają majątek na ludzkim cierpieniu. Nie wiedzą, że zadarli z człowiekiem, który w kwestiach cierpienia jest ekspertem. John zabiera się do pracy konstruując zestaw najbardziej skomplikowanych, szalonych i okrutnych pułapek jakie kiedykolwiek widzieliście. Lekarze bez serca poddani zostaną terapii szokowej stając się ofiarami najbardziej krwawej zemsty w historii kina.

  PAKIET 2

  Sprzedaż biletów  https://kinotomi.pl/repertuar?movie=1271

   „MÓW DO MNIE!” (95 min.)

  Grupa przyjaciół organizuje imprezy, podczas których łączą się z zaświatami za pomocą zabalsamowanej dłoni. Każdy, kto weźmie ją do ręki i wypowie słowa: „Mów do mnie”, oddaje swoje ciało we władanie demona. Panuje tylko jedna żelazna zasada: kontakt nie może przekroczyć 90 sekund. Gdy jeden z uczestników zabawy łamie zasady, życie każdego z nich zamieni się w koszmar.

   „ELEVATOR GAME” (94 min.)

  Grupa przyjaciół postanawia zagrać w viralową grę o pozornie prostych regułach: wchodzisz do windy, wciskasz przyciski w określonej kolejności i stajesz twarzą w twarz z upiorną kobietą z piątego piętra. Kiedy jednak złamią zasady, będą musieli zmierzyć się z zabójczymi konsekwencjami.

   „WKROCZ W CIEMNOŚĆ” (110 min.)

  Wracająca do zdrowia narkomanka, desperacko pragnąca zamknięcia sprawy i obarczona miażdżącym poczuciem winy po zniknięciu młodego syna, otrzymuje dziwaczną ofertę poznania prawdy o tym, co się stało i naprawienia sytuacji – jeśli jest gotowa zapłacić przerażającą cenę. Czy jest ona gotowa skorzystać z szansy na odkupienie?

  Udostępnij