• W grudniu poznamy laureatów Rankingu Gmin Województwa Łódzkiego. Ideą jest wyłonienie i promowanie jednostek samorządu terytorialnego województwa łódzkiego wyróżniających się pod względem rozwoju społeczno-gospodarczego.

    Gala Rankingu Gmin Województwa Łódzkiego odbędzie się 1 grudnia w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomiczniej. Organizatorem Rankingu jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi. Partnerem Urząd Statystyczny w Łodzi.

    Mamy nadzieję, że przeprowadzane analizy statystyczne staną się podstawą ważnej dyskusji zarówno nad zarządzaniem lokalnym, jak i strategicznymi kierunkami rozwoju regionu. Wyniki te będą również podstawą do debaty, którą zaplanowaliśmy podczas Gali rankingu. Tym razem w gronie ekspertów, przedstawicieli samorządów i partnerów Rankingu będziemy rozmawiać o rozwoju jednostek, wyzwaniach i kierunkach oraz środkach i metodach mających na celu rozwijanie miejscowości, zatrzymywaniu i przyciąganiu mieszkańców oraz inwestorów – mówi Marta Strzelecka-Saternus, specjalista ds. usług szkoleniowych w Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi.

    Na zdjęciu laureaci poprzedniej edycji rankingu.

    foto: organizatorzy

    Udostępnij