• Pabianice zyskują nowe miejsca pracy w jednym z najnowocześniejszych zakładów w Polsce. Adamed Pharma – jedna z największych firm farmaceutycznych w kraju rekrutuje do Centrum Produkcyjno-Logistycznego w Pabianicach. Firma jest otwarta na przyjęcie nowych pracowników na stanowiska: operatora wytwarzania oraz operatora pakowania.  

  Adamed zatrudnia obecnie ponad 2700 Współpracowników w kraju i za granicą. Organizacja z uwagi na skalę i zasięg działania prowadzi stały nabór na wiele różnorodnych stanowisk, od pracowników produkcyjnych, laboratoryjnych, aż po stanowiska managerskie. Aktualnie najwięcej otwartych procesów rekrutacyjnych jest w obszarze produkcji na stanowiska operatorów wytwarzania i operatorów pakowania w zakładach produkcyjnych w Pabianicach i Ksawerowie, tworzących Centrum Produkcyjno-Logistyczne Adamed. To kilkanaście nowych miejsc pracy w jednym z najnowocześniejszych zakładów tego typu w kraju.

  Zatrudnieni na stanowisku Operatora Produkcji w Adamed Pharma mogą liczyć na pensje w wysokości od 5400 zł brutto z bonusami, przy realizacji planu produkcyjnego, braku absencji i dodatku za pracę zmianową. Wśród benefitów zwiększających wynagrodzenie, wyróżnić można: premie miesięczne, konkurencyjne dodatki za pracę na II i III zmianie, bezpłatny transport do i z pracy, dofinansowanie obiadów, bonusy za brak absencji, czy prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie dla Współpracownika i jego rodziny. Wszyscy Współpracownicy zatrudniani są na podstawie umowy o pracę.

  Jesteśmy pracodawcą z ugruntowaną pozycją na rynku. Prowadzimy naszą działalność od kilku dekad zapewniając naszym Współpracownikom stabilne i bezpieczne miejsce pracy. To szczególnie ważne w tak trudnych i niestabilnych czasach. Jednocześnie dbamy o to, aby nasza oferta pracy była konkurencyjna i atrakcyjna. Adamed jest najlepszym pracodawcą branży farmaceutyczno – biotechnologicznej w prestiżowym Rankingu Forbes Polska i na każdym kroku, chcemy udowodnić, że bycie częścią naszego zespołu zapewnia nie tylko dobrą i atrakcyjną pracę, ale także możliwości rozwoju i bezpieczeństwo dla naszych Współpracowników i ich rodzin. Oferujemy nie tylko bezpłatny transport do i z pracy, premie miesięczne, bezpłatną opiekę zdrowotną, ubezpieczenie na życie czy dofinansowanie do obiadów.  Współpracownik może także liczyć m.in. na wsparcie firmy w losowych sytuacjach, czy programy edukacyjne i profilaktyki zdrowotnej – mówi Tomasz Krzak, Członek Zarządu Adamed Pharma S.A., Dyrektor Rozwoju Ludzi, Kultury i Organizacji.

  Centrum Produkcyjno-Logistyczne Adamed tworzą dwa zakłady produkcyjne – w Ksawerowie i Pabianicach. Zaawansowane systemy kontroli, najnowsze rozwiązania technologiczne oraz kompetencje Współpracowników są gwarancją najwyższej jakości wytwarzanych leków. Centrum wyposażone jest w najnowocześniejsze urządzenia do produkcji i pakowania tabletek. Znajduje się w nim również zamknięta strefa do produkcji leków sterydowych i onkologicznych, wraz z niezbędnym zapleczem technologicznym.

  Trwająca rozbudowa Centrum Produkcyjno-Logistycznego jest jednym z kluczowych elementów strategii rozwoju Adamed Pharma. Inwestycja, której koszt przekroczy 300 mln zł, przyniesie zwiększenie mocy i możliwości produkcyjnych oraz zdolności magazynowych, a także digitalizację procesów logistycznych, produkcyjnych i jakościowych. Dzięki tej inwestycji firma zwiększy bezpieczeństwo lekowe polskich pacjentów. Poprzez rozwój zakładu w Pabianicach, Adamed podniesie bowiem swoje zdolności produkcyjne z 2 mld tabletek produkowanych w 2020 roku do 4 mld w 2027 roku oraz zwiększy poziom automatyzacji i robotyzacji procesów.

  O Adamed Pharma

  Jesteśmy rodzinną firmą farmaceutyczno-biotechnologiczną ze 100-procentowym udziałem kapitału polskiego, która powstała na bazie polskiej myśli naukowej i własnych patentów. Firma została założona w 1986 roku. Dziś zatrudniamy ponad 2700 Współpracowników, posiadamy 2 zakłady produkcyjne w Polsce i jeden w Wietnamie. Naszymi filarami rozwoju jest ekspansja zagraniczna, inwestycje w zwiększanie produkcji leków w Polsce oraz w innowacje. Adamed Pharma prowadzi prace nad własnymi lekami innowacyjnymi. Własność intelektualna firmy jest chroniona ponad 200 patentami w większości krajów na świecie, a w swoim portfolio mamy ponad 500 produktów. Każdego roku produkujemy ponad 3 miliardy tabletek sprzedawanych na ponad 70 rynkach na świecie. Zapewniamy bezpieczeństwo lekowe milionom pacjentów w Polsce i wielu innych krajach. Przyczyniamy się do rozwoju nie tylko krajowego rynku farmaceutycznego, ale również – ze względu na skalę przedsiębiorstwa – całej polskiej gospodarki.

  Udostępnij