• Sklep zoologiczny Prezent dla Pupila to miejsce stworzone z miłości i prawdziwej pasji do zwierząt.

  Właściciele oferują bogaty wybór najwyższej jakości karm, przysmaków i akcesoriów pochodzących od sprawdzonych dostawców.

  – Nasza pasja i miłość do zwierząt  oraz 17-letnie doświadczenie w branży zoologicznej pozwala nam dobierać idealne produkty dla Twojego pupila. Przyjaźnie z właścicielami pupili pozwalają nam się ciągle rozwijać – mówi właścicielka Kamila Słońska.

  W asortymencie sklep posiada wiele różnych marek produktów, tak aby wszyscy klienci znaleźli to, czego szukają. W razie pytań lub wątpliwości personel chętnie odpowie na pytania i pomoże dobrać odpowiednią karmę bądź inne produkty niezbędne dla zwierząt.

  Zapraszamy do odwiedzenia sklepu Prezent dla Pupila. Znajdziecie nas w nowym miejscu na ulicy Zamkowej przy Lutomierskiej.

  – Przygotowaliśmy na ten sezon ciekawe, wygodne kubraki, kurteczki i sweterki. Kupicie również u nas smakowite przysmaki, bezpieczne gryzaki, patyki z drzewa oliwnego i wiele innych nowinek – zachęcają właściciele. – My wiemy, że nie samą karmą zwierzak żyje. Przyjdź ze swoim przyjacielem. Chętnie cię przywitamy w naszych skromnych progach. Zapraszamy!

  Prezent dla Pupila. Sklep Zoologiczny

  Pabianice, ul. Lutomierska 2

  tel. 502 375 835

  Udostępnij