• Pabianiczanin Damian „Daimon” Nowacki opublikował właśnie w sieci swój kolejny utwór. To trzeci poważny projekt rapera.

  Produkcja nosi tytuł „Sława”. Ujęcia do teledysku kręcone były w Muzeum Miasta Pabianic, Centrum Handlowym „Tkalnia”, Szkole Podstawowej nr 16 oraz podczas koncertu Rap Lokalu w trakcie obchodów Święta Ulicy Zamkowej.

  Za reżyserię i produkcję teledysku odpowiedzialny jest Krzysztof „Este” Łyszkowski, a w piosence gościnnie występuje wokalistka Agata Radek. To czwarty wspólny utwór „Daimona” i Agaty.

  „Sława” to trzeci poważny dla mnie projekt po „Machiavellim” oraz „Obudź się”. Dzielę się nim z ulgą, ponieważ jego premierę przeciągam od kilku miesięcy. Piosenką wychodzę naprzeciw samemu sobie. Trzy lata temu wrzuciłem na swoje media społecznościowe wpis: „chcę być sławny”. To było chwilę przed tym, gdy wymyśliłem dla siebie ksywkę i postanowiłem, że chcę wrócić do rapowania. Nie jestem pewien, czy dojrzałem do tej premiery, ale dłużej zwlekać nie chciałem. Wiem, że chcę kontynuować swoją karierę. Być może tak naprawdę pierwszy raz zaczynam o tym myśleć poważnie, ale wiem, że z tak wspaniałymi ludźmi wokół siebie to po prostu jest możliwe – mówi Damian „Daimon” Nowacki. – Wizja sławy i teledysku nie spełniłaby się, gdyby nie ekipa z Rap Lokalu, która wsparła mnie podczas ujęć na Zamkowej oraz rodzina i przyjaciele, którzy nie tylko odgrywali moich fanów, ale są nimi na co dzień. 

  Link do klipu: https://www.youtube.com/watch?v=R7RcTH5NT4U

  foto: Blanka Okrojek

  Udostępnij