• 1 grudnia na spektakl do MOK-u zapraszają aktorzy z I Liceum Ogólnokształcącego w Pabianicach. W tle – cel charytatywny.

    W tym dniu o godzinie 18.00 zobaczymy spektakl na podstawie „Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej w wykonaniu Teatru Tysiąca i Jednej Próby, którydziała przy I Liceum Ogólnokształcącym w Pabianicach.

    Świat Anieli Dulskiej jest i śmieszny, i straszny. Komizm miesza się z grozą. Obłuda, dwulicowość, fałsz, chciwość – dulszczyzna w czystej postaci. Jak tragifarsę Gabrieli Zapolskiej zrozumieli i przenieśli na scenę współcześni młodzi ludzie? Kto odkryje w swoim otoczeniu lub w sobie pierwiastek kołtuna? Kto odczuje potrzebę zrewidowania swojego życia? Przekonamy się już 1 grudnia.

    Bilety – 20 zł parter i 10 zł balkon – do nabycia w przedsprzedaży w sekretariacie I LO oraz na 30 minut przed spektaklem w holu MOK (płatność tylko gotówką).

    – Środki ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na leczenie Martynki Stasiak, cierpiącej na ciężki zespół genetyczny – Zespół Retta – mówią artyści z Teatru Tysiąca i Jednej Próby, zapraszając na spektakl.

    Udostępnij