• Sezon jesienno-zimowy to idealny czas na zabiegi z użyciem laserów, dzięki którym możemy kompleksowo zaopiekować się skórą i zapewnić jej zdrowy oraz promienny wygląd. 

  Nowoczesne zabiegi z użyciem laserów w gabinecie Dwie Siostry przy ul. Matejki 11 w Pabianicach skutecznie radzi sobie z przebarwieniami i zmianami naczyniowymi. www.dwie-siostry.com

  Zaburzenia pigmentacji są związane z nieprawidłowym funkcjonowaniem melaniny, a ich ryzyko zwiększa się wraz z starzeniem się komórek i pojawia się na ogół w miejscach najbardziej wyeksponowanych na słońce (twarz, szyja, dłonie). Słońce i wiek są zatem podstawowymi czynnikami  powstawania plam barwnikowych, ale powodują je również zmiany hormonalne. 

  Laser rozprasza komórki barwnikowe, pozostawiając skórę zdrową bez zmian pigmentacyjnych.

  Pękające naczynka (Teleangiektazje) to zwłaszcza problem skóry suchej, cienkiej oraz delikatnej o bladym odcieniu i różowym zabarwieniu. Te mało estetyczne zmiany pojawiają się najczęściej na policzkach, nosie i dekolcie. Wówczas przyjmują formę czerwonych żyłek, zaś na udach i łydkach są w kolorze szaro-niebieskim.

  Piekąca i coraz mocniej czerwieniąca się skóra twarzy może prowadzić do wystąpienia trądziku różowatego.

  Świetne efekty redukcji rumienia daje terapia laserem. Podczas takiego zabiegu, pod wpływem energii laserowej drobne zmiany naczyniowe, ulegają zamknięciu i stają się niewidoczne.

  Zapraszamy na bezpłatne konsultacje

  tel. 882-860-380

  Udostępnij