• W Katowicach rozegrano XXIX turniej barbórkowy w zapasach. 18 listopada wzięli w nim udział najmłodsi zapaśnicy ASW NELSON.

  Trener Bogusław Bandzierz wysoko ocenił występ swoich wychowanków, którzy w grupie żaków indywidualnie wywalczyli cztery medale.

  W wadze 37 kg złoto zdobył Stanisław Wiądzkiewicz. W kategorii 42 kg Krzyś Kazimierczak w finale pokonał kolegę klubowego Piotrusia Kuchlera. Srebrny medal w wadze 28 kg wywalczył Konstanty Krotowski, który w finale uległ zawodnikowi z Czech.

  Wśród dzieci złoto w wadze 53 kg wywalczył Janek Madej, który w finale pokonał kolegę klubowego Maksyma Waschtchuka (ten finał był powtórką z memoriału Jana Czai). Juliusz Tarnecki zdobył srebrny medal w wadze 42 kg, natomiast w młodzikach srebro wywalczył Mateusz Polakowski w wadze 75 kg.

  Drużynowo ASW NELSON zajął II miejsce.

  ASW NELSON zaprasza na zajęcia dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2013-2016. W programie gimnastyka ogólnorozwojowa, elementy akrobatyki i sportów walki (ul. Orla 1 – scena). Kontakt: Bogusław Bandzierz – 504-985-677, Przemysław Raźny – 607-226-477.

  Udostępnij