• W niedzielę, 17 grudnia – jak informuje ratusz – odbędzie się Pabianicki Jarmark Świąteczny wraz z Paradą Świąteczną.

  Coraz szybszym krokiem nadchodzi czas Bożego Narodzenia. Czas ciepła, radości, miłości i wzajemnej życzliwości. Od wielu lat w naszym mieście organizowany jest Pabianicki Jarmark Świąteczny wraz z Paradą Świąteczną. Śladem lat ubiegłych również w tym roku pragniemy zaprosić Państwa na to wydarzenie, które zaplanowaliśmy na niedzielę, 17 grudnia, 2023 roku.

  W związku z tym chcielibyśmy zachęcić Państwa do udziału w planowanym przedsięwzięciu, które bez Was nie może się udać. Ubiegłe edycje cieszyły się ogromnym powodzeniem, wzięły w nich udział pabianickie firmy, stowarzyszenia, szkoły, przedszkola oraz mieszkańcy miasta. Uczestnicy parady przyodziali stroje związane z tematyką Świąt Bożego Narodzenia, przyozdobili świątecznie pojazdy uczestniczące w paradzie, przygotowali układy taneczne i pokazy ognia. Pragniemy, by każda kolejna edycja wnosiła powiew świeżości, jednocześnie kontynuując tradycje lat poprzednich”.

  Zapraszamy do udziału w VIII Pabianickiej Paradzie Świątecznej wraz z Jarmarkiem Świątecznym, który odbędzie się na parkingu Centrum Handlowego ECHO.

  Zgłoszenia grup zorganizowanych z ilością uczestników oraz informacją o pojazdach (jeśli takie będą wykorzystane podczas parady) należy kierować do 27 listopada na adres mailowy: m.poluchowicz@um.pabianice.pl. Koordynator imprezy: Mariusz Poluchowicz, tel. 512-730-863.

  Link do regulaminu i karty zgłoszeniowej: https://um.pabianice.pl/uploads/files/aktualnosci/2023/zaproszenie_15_11_23.pdf

  Jesteśmy w trakcie budowania scenariusza scenicznego, dlatego również zachęcamy do zaprezentowania się na scenie w repertuarze świątecznym. Zainteresowane zespoły taneczne, muzyczne, chóry oraz indywidualnych artystów prosimy o kontakt z koordynatorem imprezy” – napisali organizatorzy.

  Udostępnij