• Zdrowie serca jest kluczowe dla ogólnego dobrego samopoczucia. W Pabianicach, dzięki usługom Centrum Telekardiologicznego Holter HELP, mieszkańcy mają teraz łatwy dostęp do nowoczesnych badań Holtera EKG, które mogą być kluczowe w wykrywaniu i leczeniu problemów sercowych.

  Badanie Holtera EKG jest nieinwazyjną metodą monitorowania aktywności serca przez 24 godziny lub dłużej. Pozwala to na wykrycie nieprawidłowości, które mogą nie być widoczne podczas standardowego EKG. Warto zainteresować się tym badaniem, gdy pojawiają się objawy takie jak zawroty głowy, przyspieszony lub nieregularny rytm serca, duszności, czy omdlenia.

  Holter HELP w Pabianicach oferuje badania Holtera EKG z dostawą urządzenia do domu, co jest szczególnie wygodne dla pacjentów. Urządzenia przed wysyłką są odkażane i dezynfekowane, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania​​. Proces przeprowadzenia badania jest prosty. Po zamówieniu, Holter jest dostarczany do domu pacjenta, z instrukcjami dotyczącymi jego użytkowania. W trakcie badania, pacjent może kontynuować swoje codzienne czynności bez większych ograniczeń. Po zakończeniu badania, urządzenie jest odbierane, a wyniki analizowane przez kardiolodzy z wieloletnim doświadczeniem.

  Holter HELP oferuje swoje usługi w różnych dzielnicach Pabianic, w tym w takich miejscach jak Bugaj, Centrum, Dąbrowa, i wielu innych, co zapewnia łatwy dostęp do badań dla większej liczby mieszkańców​​.

  Kompleksowa Opieka Kardiologiczna z Holter HELP i Medyk Online

  Po przeprowadzeniu badania Holtera EKG z Holter HELP, warto rozważyć skorzystanie z dodatkowych usług świadczonych przez Medyk Online. Ta platforma oferuje teleporady, które są idealnym uzupełnieniem diagnostyki kardiologicznej. Specjaliści z Medyk Online oferują szybkie teleporady, nawet w ciągu 15 minut, co jest szczególnie istotne w kontekście kontynuacji leczenia kardiologicznego​​​​.

  Proces jest prosty i wygodny. Pacjent wypełnia wywiad medyczny, opłaca teleporadę, a następnie kontaktuje się z lekarzem. W trakcie rozmowy lekarz może wystawić e-receptę, co jest szczególnie wygodne dla osób, które potrzebują szybkiego dostępu do leków. Dzięki temu pacjenci mogą otrzymać kompleksową opiekę medyczną, nie wychodząc z domu​​.

  Udostępnij