• Policjanci z „patrolówki” zatrzymali pracownika jednej z pabianickich pizzerii. Oprócz zamówienia przewoził w aucie środki odurzające.

    W mikołajki o godz. 13.15 mundurowi z pabianickiej policji zauważyli pojazd z niesprawnym tylnym oświetleniem. Z uwagi na popełnione wykroczenie „patrolowcy” zatrzymali samochód do kontroli. Za kierownicą seata siedział 33-letni dostawca pizzy.

    Był wyraźnie zdenerwowany. W pewnym momencie próbował coś ukryć pomiędzy siedzeniami auta. Nie umknęło to uwadze interweniującym funkcjonariuszom. Postanowili sprawdzić, czy poza popełnionym wykroczeniem pabianiczanin ma coś więcej na sumieniu. Szybko potwierdziły się ich przypuszczenia. Dociekliwi policjanci znaleźli w pojeździe dilerkę z białą substancją oraz dwa papierowe opakowania z białymi kryształkami – mówi sierż. sztab. Agnieszka Jachimek, rzeczniczka pabianickiej komendy.

    33-latek został zatrzymany. Policyjne testery potwierdziły, że zabezpieczone substancje to środki odurzające. Pabianiczanin został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

    foto: policja

    Udostępnij