• Hotel dla zwierząt to ośrodek, w którym właściciele mogą pozostawić swoje czworonogi na dłuższy lub krótszy okres, np. na czas wakacyjnych, weekendowych lub świątecznych wyjazdów. Zwierzętom zapewniona jest całodobowa opieka. Zazwyczaj obejmuje ona karmienie, spacery, podstawową pielęgnację i zabawę. 

  W Ksawerowie przy ul. Północnej 7a powstał nowy hotelik dla zwierząt, a w szczególności dla psów  – „Psi Resort”.

  Zwierzęta mają do dyspozycji 1500 m² powierzchni, na której znajdują się dom i wybiegi. Na życzenie klienta hotelik umożliwia transport, oferuje opiekę nad różnymi zwierzętami w zależności od aktualnej sytuacji i obłożenia miejsc. Na stałe hotel zamieszkują dwa pieski, dlatego też żaden zwierzak nie będzie czuł się tam samotny, nawet jeśli będzie chwilowo jedynym klientem w danym dniu.

  Hotel zapewnia integrację i socjalizację zwierząt z jednoczesną możliwością ich izolacji, ponieważ posiada dzielone wybiegi.

  Teren jest całodobowo monitorowany z możliwością podglądu w czasie rzeczywistym przez opiekuna i właścicieli terenu, co zwiększa bezpieczeństwo. Klient może zażyczyć sobie fotorelację, aby mieć wiedzę o tym, jak czuje się jego pupil podczas pobytu w ośrodku.

  „Psi Resort” przyjmuje wszystkie psiaki, szczeniaki, niekastrowane oraz takie, które wymagają szczególnej  opieki.

  • Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo zwierząt, przyjmujemy tylko psy, które mają aktualne szczepienia na choroby zakaźne (jest to szczepienie obowiązkowe nawet dla szczeniaków) oraz  wściekliznę. Zwierzęta muszą być również odrobaczone, jest to bardzo ważne, żeby w hoteliku nie rozwinęła się żadna choroba i żeby właściciele byli pewni, że ich pupile oprócz tego, że są rozpieszczane, są też bezpieczne na wszystkich płaszczyznach – mówi Łukasz Nowiński, właściciel hotelu.

  Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Szczegóły pod tel.: 577-571-080

  Udostępnij