• Podczas uroczystości, która odbyła się 1 grudnia w Urzędzie Gminy Dobroń, wręczone zostały Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

  Medale, które wręczał wójt Robert Jarzębak oraz kierownik USC Kamila Jasitczak i przewodniczący Rady Gminy Janusz Szerffel, otrzymali: Jolanta i Bogdan Siwkowie, Elżbieta i Kazimierz Zającowie, Marianna i Zbigniew Domańscy, Jadwiga i Stanisław Buczkowie, Barbara i Bogumił  Wągrowscy, Halina i  Jan Łuczakowie, Zofia i Stanisław Głusińscy, Teresa i Andrzej Cybulscy, Zofia i Henryk Białoruccy.

  Wójt złożył jubilatom gratulacje i życzenia zdrowia, szczęścia, miłości i  przeżywania kolejnych rocznic w kochającym gronie najbliższych.

  Pięćdziesiąt  lat wspólnego pożycia to jest powód do tego, aby się radować. Jako włodarz gminy obserwuję różne pokolenia i mogę państwu powiedzieć, że jesteście przykładem dla młodszych pokoleń. Wzięliście bowiem na siebie odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale i za drugą osobę i za rodzinę, którą wspólnie stworzyliście trwając razem. Dziękuję za waszą postawę, gratuluję państwu tego wyróżnienia, jak i pięknego jubileuszu oraz życzę wielu kolejnych lat przeżytych w zdrowiu, miłości i wzajemnym szacunku, radości z każdego kolejnego dnia i wszelkiej pomyślności, byśmy mogli świętować kolejne jubileusze, bo tylko „ludzie, którzy się kochają z całego serca, nigdy się nie starzeją” – zwrócił się do par wójt Robert Jarzębak.

  Dla dostojnych jubilatów, specjalnie na tę uroczystość, pracownik Urzędu Gminy Krzysztof Celeban przygotował wiersz, który zauroczył wszystkich zebranych. W czasie uroczystości jubilaci, oprócz medali, otrzymali pamiątkowe listy gratulacyjne, kwiaty i upominki. Nie zabrakło również tortu i poczęstunku. 

  foto: UG Dobroń

  Udostępnij