• Genesis Nova zaprasza na monodram zainspirowany książką Tima Stevensona „The Bema: A Story about the Judgement Seat of Christ”. Wstęp wolny.

    W Święto Trzech Króli o godz. 17.00 w siedzibie Kościoła Chrystusowego Genesis Nova przy ul. Kilińskiego 25 (dawny hotel Piemont) wystawiony zostanie spektakl „Twarzą w twarz”.

    Monogram w wykonaniu Cieszki Żółtko opowiada o tym, jak może wyglądać spotkanie każdego wierzącego ze Zbawicielem. Spotkanie, o którym apostoł Paweł pisze w 2. Kor. 5,10:  „Każdy z nas stanie przed trybunałem Chrystusa, aby odebrać zapłatę…”. To spektakl, który poprawia duchową optykę, kalibruje i koryguje patrzenie na to, co w naszym życiu na ziemi ma wartość w wieczności. Wszystko może być nam wybaczone. Ale też wiele zostało nam powierzone. Co dalej?…

    Godzinny spektakl w prosty, niezwykle poruszający sposób przekazuje nie tylko wizję tego wydarzenia, ale mówi o naszym codziennym życiu: naszych celach, pragnieniach, motywacjach. Jego wielką wartością jest budzenie refleksji o tym, co tak naprawdę jest ważne. Sztuka nie moralizuje, nie oskarża, a raczej pokazuje wielkość i łaskawość Boga.

    Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1103916677169636

    Udostępnij