• Polski Czerwony Krzyż ogłosił ogólnopolski konkurs dla pań honorowo oddających krew pn. „Siła KRWIObiecości”. Konkurs ruszył 2 października, a potrwa do 29 lutego 2024 roku.

    W konkursie mogą brać udział panie, które w momencie jego rozpoczęcia oddały krew minimum 3 razy i które do końca konkursu minimum 1 raz oddadzą krew, a ponadto zachęcą do tego inne kobiety, które nigdy wcześnie nie oddały honorowo krwi.

    Szczegóły dotyczące konkursu oraz zgłoszenia do niego są do pobrania na stronie www.pck.pl. Zgłoszenie można przesyłać na e-maila: krwiodawstwo@pck.pl do 4 marca 2024r. Organizator konkursu wylosuje 7 pań, które pozyskały najwięcej nowych krwiodawczyń.

    – Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Pabianicach informuje, że dla pani z Pabianic lub powiatu pabianickiego, która weźmie udział w tym konkursie i wykaże się największą operatywnością, ufunduje specjalną nagrodę – zachęca prezes Andrzej Chałupka.

    Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Pabianicach w sprawie konkursu udziela wszelkich informacji pod numerami telefonów: 42 215-24-04 w każdy poniedziałek i piątek w godzinach od 12.00 do 15.00 lub w środy od godziny 13.00 do 16.00, a także pod numerem 604-060-650.

    Udostępnij