• 25 lutego w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie odbędą się targi ślubne. Wśród pomysłodawców i organizatorów są Hubert Langhans i Seweryn Grambor z Pabianic.

  – Targi ślubne to wyjątkowa okazja dla przyszłych par młodych, aby znaleźć wszystko, czego potrzebują do stworzenia niezapomnianego ślubu i przyjęcia weselnego – mówi Hubert Langhans, manager operacyjny Hotelu Grzegorzewski.

  25 lutego będzie okazja do zwiedzenia przepięknych sal, ale również szansa na spotkanie z wieloma renomowanymi firmami związanymi z obsługą ślubów i wesel: od sukien ślubnych i garniturów, poprzez dekoracje, aż po usługi fotograficzne. W trakcie targów młode pary będą miały okazję skonsultować się z doświadczonymi ekspertami. Specjaliści w dziedzinie florystyki, fotografii, organizacji ślubu i wielu innych dziedzin udzielą cennych porad i podzielą się swoimi doświadczeniami.

  Dla gości targów przygotowano sale z udekorowanymi stołami.

  – Będą dwa stoły tematyczne, będą propozycje zakąsek i deserów – powiedział Seweryn Grambor, szef kuchni Hotelu Grzegorzewski, znany pabianiczanom z fanpage’u „Pabianice – ocalić z zapomnienia”.

  Na targi organizatory zapraszają w niedzielę, 25 lutego, w godzinach 12.00 – 17.00 do Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie.

  Udostępnij