• News will be here
 • Od 1 maja Łódzki NFZ zapewnia mieszkańcom regionu diagnostykę, badania i porady w zakresie seksuologii i patologii współżycia.

  – Takiej poradni nie było w Łódzkiem od lat, choć pacjenci nie pozostawali bez pomocy. Uzyskiwali ją w poradniach zdrowia psychicznego – mówi Anna Leder, rzeczniczka prasowa łódzkiego NFZ.

  Od 1 maja mieszkańcy naszego regionu, którzy borykają się z problemami dotyczącymi życia seksualnego, mają własną poradnię na Sieradzkiej 11 w Łodzi, a w niej zespół doświadczonych specjalistów seksuologów. Poradnia zadeklarowała NFZ przyjęcia pacjentów codziennie od godz. 7.30 do 15.00.

  – Jeśli problemy dotyczące sfery seksualnej odbierają radość życia, utrudniają relacje z bliskimi, warto się zgłosić do seksuologów. Pomogą – radzi rzeczniczka.

  W poradni seksuologii i patologii współżycia pacjenci mogą liczyć na sesje psychoterapii i porady lekarzy specjalistów seksuologów. Podczas wizyty lekarz przeprowadzi z pacjentem wywiad, oceni jego stan psychiczny i somatyczny, skieruje na niezbędne badanie psychologiczne, niezbędne badania diagnostyczne, w tym laboratoryjne, ustali rozpoznanie i ustali z pacjentem plan terapeutyczny.

  Do poradni można się zgłosić bez skierowania. Poradnia przyjmuje pacjentów od 18. roku życia.

  Poradnia seksuologii i patologii współżycia SP ZOZ przy ul. Sieradzkiej 11 w Łodzi (tel. 42 71-55-747, 42 71-55-728).

  Udostępnij

  Dodaj komentarz