• News will be here
 • Oglądaj mecze EURO 2024 na wielkim ekranie i poczuj się jak na stadionie. W atmosferze pełnej emocji i sportowej rywalizacji, z chrupiącym popcornem i pysznymi przekąskami dostępnymi w bufecaie kina przeżyjesz każdą chwilę rozgrywek.

  Nieważne, czy przyjdziesz z rodziną, znajomymi, czy razem z całym klubem sportowym – kino Tomi to miejsce, gdzie wszyscy kibice poczują się jak w domu. Tomi transmituje wszystkie mecze reprezentacji Polski oraz wybrane spotkania pozostałych drużyn, więc nie przegapisz żadnej ważnej chwili!

  Dołącz do nas i przeżyj EURO 2024 w niezapomnianej atmosferze kinowej sali. Emocje są gwarantowane, a wspólne kibicowanie jeszcze bardziej zbliża!

  Kino uruchomiło już przedsprzedaż biletów na mecz otwarcia:

  Niemcy – Szkocja (14 czerwca o godz. 21:00) https://tiny.pl/ddw7x

  oraz na pierwszy występ biało-czerwonych: Polska – Holandia (16 czerwca o godz. 15:00) https://tiny.pl/ddw7b  O wszystkich transmisjach można dowiadywać się ze strony kina – https://kinotomi.pl/27-euro-2024

  Podczas rozgrywek będą losowane ciekawe nagrody, a na gości czekać będzie wiele atrakcyjnych promocji.

  Bilety dostępne są w kasie kina oraz on-line.

  Przedsprzedaż – 19 zł, ulgowy – 19 zł, normalny – 25 zł. W sprzedaży są również karnety na 10 wejść, a dla grup powyżej 10 i 20 osób obowiązują ceny promocyjne. W przypadku biletów zbiorowych konieczna jest rezerwacja miejsc co najmniej 2 tygodnie przed wydarzeniem (pod nr tel. 607-190-607).

  W przypadku transmisji dwóch lub więcej meczów jednego dnia pobieramy opłatę tylko za jeden bilet (21 czerwca: Polska-Austria 18:00, Holandia-Francja 21:00).

  Niech każdy gol, każda akcja i każda wygrana będą celebrowane razem z innymi fanami piłki nożnej. Kino Tomi – Twoje centrum piłkarskich emocji!

  Udostępnij