KARTAGINA zaprasza
W tym roku w maju Biuro Podróży „Kartagina” rozpoczęło 23 rok swojej działalności. Wspaniały czas, wiele wspomnień, wiele podróży i wielu zadowolonych klientów.
Biuro Podróży „Kartagina” cieszy się wieloletnim zaufaniem klientów, zarówno tych, którzy podróżują z nami niezmiennie od wielu lat, jak i tych nowych, których co roku przybywa i których równie chętnie witamy w biurze. W ofercie posiadamy najróżniejsze opcje wypoczynku – wczasy krajowe z dojazdem własnym oraz autokarowym, wczasy zagraniczne z dojazdem własnym, autokarowym, lotniczym, wycieczki objazdowe, rejsy, pobyty weekendowe, pobyty sanatoryjne. W ofercie posiadamy również kolonie i obozy dla dzieci, młodzieży oraz studentów. Za pośrednictwem Biura Podróży „Kartagina” można dokonać zakupu biletów autokarowych oraz lotniczych, a także mieć gwarancję zapewnienia ubezpieczenia turystycznego zarówno podczas pobytu jak i dodatkowej polisy na wypadek rezygnacji lub przerwania podróży. Istnieje również możliwość zarezerwowania miejsc parkingowych przy lotniskach w całej Polsce.
A w które z tych miejsc najchętniej jeżdżą pabianiczanie? Wśród naszych mieszkańców największą popularnością na zbliżający się sezon LATO 2024 pozostają niezmiennie od lat Turcja, Grecja oraz Tunezja. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się wyloty z Łodzi do Grecji, Hiszpanii, Turcji, Bułgarii oraz nowa destynacja na sezon 2024 – Tunezja.
Jeżeli chodzi o sam zakup wycieczki, klienci na obecny sezon rezerwują miejsca wyjazdu – w opcji „first minute”. Oferta na sezon 2024 jest w sprzedaży od czerwca ubiegłego roku 2023, dlatego radzimy nie czekać z decyzją rezerwacji wymarzonego wypoczynku, gdyż miejsca są już w dużym stopniu wyprzedane, a ofert „last minute” wiele nie będzie. Pabianiczanie korzystający z usług biur podróży w sezonie letnim decydują się na wyjazdy o charakterze wypoczynkowym, dotyczy to w szczególności rodzin z dziećmi. Poza tym czasem – w maju czy też wrześniu – wyjeżdżający decydują się na wycieczki objazdowe, których głównym celem jest zwiedzanie.
Wielkim atutem Biura Podróży „Kartagina” jest oferta wszystkich dostępnych organizatorów, m.in. Itaka, Rainbow, TUI, Coral Travel, Grecos Holidays, Sun&Fun, Joint Up, Anex – wszystkie biura w jednym miejscu! Serdecznie zapraszamy! www.kartagina.pl

HURTOM TRAVEL zaprasza
Wachlarz ofert w działającym od ponad 20 lat w Pabianicach biurze podróży jest bardzo różnorodny. W tym sezonie obejmuje wybór najciekawszych wydarzeń rynku turystycznego w Polsce. Organizatorzy dobierają dla swoich klientów oferty turystyczne w najatrakcyjniejszych cenach. Firma deklaruje również zakwaterowanie w możliwie najlepszych jakościowo hotelach.
Najczęściej wybieranymi kierunkami podróży są w tym roku: Grecja, Turcja oraz Albania. Polacy chętnie wybierają również ciepłą Hiszpanię. Jak zapewniają właściciele „Hurtom Travel”, swój „wielki powrót” przeżywa pod względem letnich wyjazdów Tunezja.
Na stronie internetowej biura www.hurtomtravel.pl można skorzystać z wyszukiwarki wczasów. Uwzględniając kryteria takie jak: środek transportu, typ, data i cel podróży oraz liczba osób (dorosłych i dzieci), można z jej pomocą odnaleźć wyjazd idealny dla siebie. W przypadku trudności – klienci mogą korzystać z pomocy konsultantów.
A w które z tych miejsc najchętniej jeżdżą pabianiczanie?
Jak się okazuje, prym wiodą wśród naszych mieszkańców Turcja oraz Grecja. Jeżeli chodzi o sam zakup wycieczki, najczęściej wybieramy wyjazdy All Inclusive.

PTTK zaprasza
Zapraszamy na wczasy wypoczynkowe i rehabilitacyjne:
Jurata, 7-16 czerwca, Łeba, 16-26 czerwca, Ryn (MAZURY), 1-8 lipca, Darłówko z rehabilitacją, 26 lipca – 2 sierpnia, Busko-Zdrój z rehabilitacją, 4-13 sierpnia, Łazy, 4-14 sierpnia, Rowy, 22-31 sierpnia, Karwia, 9-20 września, Inowrocław z rehabilitacją, 25 września – 2 października
Zapraszamy wraz z naszymi Kołami i Klubami na wycieczki krajoznawcze oraz wyjazdy na spektakle do teatrów, m.in: Szczecin, 31 maja – 2 czerwca, Pszczyna-Goczałkowice-Zdrój, 8 czerwca, Kraków, 20-21 lipca, Pieniny, 16-18 sierpnia, Podlasie, 30 sierpnia – 1 września, Warszawa + Studio Buffo „Wieczór Latynoski”, 22 września, „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu – SAN REMO NA BIS”, 12 października – koncert – Filharmonia Łódzka
WYJAZDY DO TERM UNIEJÓW (wstęp 2 godziny) – koniec czerwca – wrzesień
MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA KOLONII I OBOZÓW BIURA PODRÓŻY „HARCTUR”
PTTK Oddział Pabianice, ul. Traugutta 2, tel. (42) 215-59-46, 502-556-221
http://pabianice.pttk.pl, pttkpabianice@one

PA-CO-TOUR zaprasza www.pacotour.com.pl

ITAKA zaprasza www.itaka.pl
