• News will be here
  • 1 czerwca na Lewitynie, mimo kapryśnej pogody, zgromadziło się wielu najmłodszych pabianiczan, by świętować Dzień Dziecka. Motywem przewodnim tegorocznej imprezy była „Dolina skrzatów”. Deszcz, który czasem kazał uczestnikom spotkania chować się w namiotach, nie zniechęcił najmłodszych do uczestnictwa w różnorodnych aktywnościach.

    Jednym z najbardziej oczekiwanych elementów spotkania były oczywiście kolejne odsłony Święta Kolorów HOLI. Nad Lewitynem unosiły się ogromne chmury proszków we wszystkich kolorach tęczy, które oblepiały ze wszystkich stron uczestników zabawy. Śmiechom nie było końca! Najmłodsi wzięli udział także w piana party.

    Podobnie wiele emocji wzbudziła bitwa wodna, w której tradycyjnie uczestniczyli strażacy. Uzbrojeni w pistolety wodne najmłodsi oraz świetnie przygotowana straż pożarna rozpętali prawdziwy zacięty pojedynek, w który zaangażowała się również wiceprezydent Aleksandra Jarmakowska-Jasiczek.

    Tegoroczny Dzień Dziecka był niezwykle kreatywnym, kolorowym wydarzeniem. Sprawiło ono naszym najmłodszym pabianiczanom ogromną radość, która, miejmy nadzieję, będzie towarzyszyć im jak najdłużej!

    Udostępnij