• News will be here
 • Od niedzieli w życie wejdzie nowy rozkład jazdy pociągów. Zmieniają się także zasady rezerwacji miejsc w pociągach PKP InterCity.

  Obowiązkową rezerwacją będą objęte pociągi: IC „Baczyński” i IC „Asnyk” (Wrocław – Pabianice – Warszawa), IC „Łużyce” (Zgorzelec – Pabianice – Warszawa) oraz IC „Słowacki” (Wrocław – Pabianice – Ełk).

  Rezerwacja miejsc nie będzie już obowiązkowa w pociągach: IC „Cegielski” (Poznań – Pabianice – Kraków), IC „Koziołek (Poznań – Pabianice – Lublin), które obsługują elektryczne zespoły trakcyjne Flirt.

  Nie zmienią się zasady rezerwacji miejsc w pozostałych pociągach: IC „Dąbrowska” (Wrocław – Pabianice – Białystok), IC „Konopnicka” (Wrocław – Pabianice – Warszawa – Olsztyn) oraz „Włókniarz” (Szczecin – Pabianice – Łódź), przy czym dla tego pociągu zmieni się kategoria z TLK na IC. Na tych trasach rezerwacja miejsc pozostanie nieobowiązkowa.

  We wszystkie niedziele do końca sierpnia oraz dodatkowo 15 sierpnia trasa pociągu IC „Konopnicka” zostanie wydłużona z Warszawy do Olsztyna.

  Pociągi InterRegio w relacji do Warszawy będą dojeżdżać do Warszawy Wschodniej przez Warszawę Centralną (zamiast do Warszawy Głównej, jak dotychczas). InterRegio Prosna dojedzie z kolei do Warszawy Wschodniej przez Warszawę Gdańską.

  Zmieniony rozkład jazdy będzie obowiązywał do 31 sierpnia.

  Więcej informacji i nowy rozkład tutaj: https://komunikacjapabianice.pl/rozklad-jazdy/zmiana-rozkladu-pociagow-od-9-czerwca/

  foto: komunikacjapabianice.pl

  Udostępnij

  Dodaj komentarz