• News will be here
 • Nadchodzący tydzień przyniesie dawkę różnorodnych kinowych doznań! Widzowie mogą spodziewać się wyczekiwanej premiery animacji „W głowie się nie mieści 2”, jak również specjalnych seansów pierwszego odcinka nowego sezonu serialu HBO Original „Ród smoka”. Na wielkich ekranach zagoszczą też sportowe emocje za sprawą transmisji meczów UEFA EURO 2024 oraz wyjątkowe cykle tematyczne.

  „W głowie się nie mieści 2” to kontynuacja przeboju od Disney i Pixar, dzięki której widzowie będą mogli poznać dalsze losy Riley. W życiu świeżo upieczonej nastolatki wszystko szybko się zmienia, a grono Emocji znacznie się powiększa. Do Radości, Smutku, Złości, Strachu i Odrazy dołączają między innymi Obawa i Wstyd. To dopiero początek kłopotów, bo między Emocjami dochodzi do konfliktów, które znacząco wpływają na kształtującą się osobowość dziewczyny… Do kin warto wybrać się tym bardziej, że pierwsza część stała się jedną z najwyżej ocenianych animacji poprzedniej dekady.

  W poniedziałek, 17 czerwca, na wielkich ekranach odbędą się wyjątkowe projekcje – tym razem nie chodzi o premierę filmu, lecz serialu! Popularna seria HBO Original „Ród smoka” powraca z kontynuacją opowieści o historii rodu Targaryenów. Sieć kin Helios, dzięki współpracy z platformą Max, jako jedyna wyświetli pierwszy odcinek wyczekiwanej produkcji podczas bezpłatnych seansów. Aby otrzymać zaproszenia, wystarczy dokonać rejestracji na stronie: rodsmoka.helios.pl do 14 czerwca, a następnie jak najszybciej odebrać je w kasie kina – liczba miejsc jest ograniczona.

  UEFA EURO 2024 zbliżają się wielkimi krokami, a w wybranych kinach Helios będzie można śledzić na żywo mecze z udziałem biało-czerwonych! Już w niedzielę, 16 czerwca polska reprezentacja zagra pierwsze spotkanie z Holandią. Również ukraińscy kibice znajdą coś dla siebie, gdyż 17 czerwca w niektórych lokalizacjach odbędzie się transmisja meczu Rumunia-Ukraina.

  Szczegóły dotyczące seansów oraz bilety można znaleźć na stronie www.helios.pl, w aplikacji mobilnej oraz w kasach kinowych w całej Polsce. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.

  Udostępnij