• News will be here
 • Podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej TOP CHARITY 2024 zebrano ponad 45 milionów złotych. W wyjątkowym na skalę europejską wydarzeniu uczestniczył Dom Jantoń z Wymysłowa Francuskiego.

  Wielka Aukcja Charytatywna to ekskluzywne wydarzenie łączące świat biznesu ze sztuką i filantropią.Wydarzenie skupia wyselekcjonowane grono 450 osób, osoby z pierwszej setki najbogatszych Polaków oraz właścicieli i większościowych udziałowców przedsiębiorstw z przychodami powyżej 100 milionów złotych.

  Wszystko działo się 8 czerwca w Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie. Zebrano ponad 45 milionów złotych, co czyni wydarzenie największą aukcją charytatywną w Europie. Zebrane fundusze zostaną wykorzystane na pomoc dzieciom w Ghanie, dzieciom z domów dziecka w Polsce, a także dla stypendystów fundacji Rafała Brzoski oraz Konsorcjum Filantropijnego.

  – Jesteśmy niezmiernie dumni, że polskie wina Dom Jantoń są częścią tego wydarzenia. Pokazaliśmy, że my, Polacy potrafimy wszystko! Zebraliśmy wspólnie ponad 45 milionów złotych i w ten sposób aukcja Omeny Mensah i Rafała Brzoski stała się największą aukcją charytatywną w Europie! – mówią przedstawiciele firmy.

  foto: Dom Jantoń

  Udostępnij