• News will be here
 • PTC Jantoń oraz kolarze PTC DSV Alpina wraz z Centrum Handlowym „Echo” zapraszają 15 czerwca na zaKOŁOwany Zlot Pabianickiego Towarzystwa Cyklistów ,,ECHO Meeting 2024” przy ul. Zamkowej 31.

  – Zaczynamy paradą motocyklowo-rowerową, która wystartuje o godzinie 15.00 z ulicy Bagatela i po okrążeniu miasta zakończy się na parkingu centrum ECHO, gdzie czeka nas mnóstwo atrakcji – mówi główny organizator zlotu, szef motorowców PTC JANTOŃ Mariusz Poluchowicz, nazywany przez wszystkich „Wujkiem”.

  Co nas czeka? Koncerty zespołów rockowych – Hetman, Bandaż Elastyczny i Totentantz oraz znanej już pabianickiej publiczności Aleksandry „Czarnej” Henkiel.

  – Gwiazdę wieczoru, czyli zespół Hetman, sponsoruje MCC MEDALE – dodaje Poluchowicz. – I to właśnie oni robią też dla nas w tym roku znaczki zlotowe.

  Będą również konkurencje zlotowe i minizawody siłaczy poprowadzone przez gościa specjalnego Hovhannesa Yazichyana, mistrza świata Federacji WRPF, WPA, IRPI oraz WPF w wyciskaniu sztangi leżąc i w trójboju siłowym.

  Będzie Teatr Ognia STOS pilotowany przez EMBER Fireshow. Będą bezpłatne dmuchańce od firmy Animako, stoiska sprzedażowe, ognisko i food trucki, a dla uczestników parady pakiety startowe zawierające kupony na bezpłatny posiłek od KAWIKSA (dla motocyklistów znaczki zlotowe, a dla rowerzystów mapki dróg rowerowych w naszym mieście). Będzie można zrobić bezpłatny przegląd roweru dzięki Serwisowi Rowerowemu MCS-bike z ulicy Zamkowej 42. Organizatorzy nie pobierają żadnych opłat za uczestnictwo w zlocie, ale zachęcają do wsparcia zbiórki na przeprowadzaną równocześnie akcję charytatywną. Impreza zakończy się o godzinie 22.00.

  To wszystko zobaczymy na parkingu ECHO, a w galerii – już od samego rana – będziemy mogli podziwiać wystawę przedstawiającą historię dwóch organizujących zlot sekcji: motorowej i kolarskiej. W przygotowaniu jej pomagają: Towarzystwo Miłośników Dziejów Pabianic, Klub Podróż Przez Pabianice działający przy Miejskim Ośrodku Kultury, Marcin Nowak oraz motorowcy z PTC JANTOŃ.

  Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/837436198247420/

  Udostępnij