• News will be here
 • Pabianicka grupa wolontarystyczna „Agrafka” zaprasza do udziału w swej kolejnej już akcji.

  – Oprócz umiejętności ważna w życiu jest odwaga, której brak często blokuje rozwój. Wiemy, że w Pabianicach jest mnóstwo osób, które mają talent i pasję lecz brakuje im pewności, aby pokazać się światu. Z wielką radością ogłaszamy, że pragniemy wesprzeć w odnalezieniu potencjału tych wszystkich, w których drzemie jakaś „zajawka”. Z takiej właśnie potrzeby powstała cykliczna inicjatywa DiscoBall project, czyli Open Stage w Tkalni – mówi Agnieszka Jaksa, koordynatorka Agrafki.

  Głównym celem projektu jest odnalezienie ODWAGI, która zaowocuje występem na małej scenie. Tutaj nie będzie ważny odbiorca, ilość osób czy reakcja ludzi. Ważny jest sam proces wewnętrzny, czyli rozwój, zaufanie do siebie i pokonanie obaw przed wystąpieniem w publicznym miejscu. Nie ma też znaczenia, jaki będzie talent uczestnika. Może być to śpiew, taniec, recytacja, żonglerka itp. Ważne jest, aby uczestnik miał ukończone 15 lat. Nie ma górnej granicy wiekowej.

  Każda osoba, która się zgłosi, odbędzie rozmowę wspierającą z mentorami artystycznymi, którzy wzmocnią, przekażą wiedzę merytoryczną i wydobędą potencjał.

  Zgłoszenia „Agrafka” przyjmuje do 21 czerwca. Należy wysłać maila na wolontariat@agrafka.org.pl, podać swoje imię i nazwisko oraz krótko uzasadnić chęć wzięcia udziału w projekcie. Wszyscy zgłoszeni wystąpią na scenie w piątek, 28 czerwca, o godz. 18.00 w Centrum Handlowym „Tkalnia” w Pabianicach.

  – Chcemy stworzyć miejsce, gdzie ludzie będą mieli przestrzeń do próbowania i eksperymentowania. Chcemy dać możliwość do postawienia siebie w nowej sytuacji, która w przyszłości może zaowocować przestawieniem życia na zupełnie inne tory. Zależy nam też na dobrej zabawie – powiedziała Amelka Otto, pomysłodawczyni i koordynatorka projektu.

  Udostępnij