• News will be here
 • Piękna pogoda w sobotę, 15 czerwca, przyciągnęła tłumy na festyn gminny w Ksawerowie.

  Imprezę w parku przed Urzędem Gminy przy ulicy Kościuszki otworzył wójt Piotr Chałupka wraz z radnymi. Po powitaniu festyn pełen atrakcji ruszył pełną parą.

  Dzieci korzystały z animacji, z malowania twarzy oraz z dmuchańców. Dorośli natomiast delektowali się przepysznym leczo serwowanym osobiście przez wójta. Nie zabrakło również dwumetrowego chleba ze smalcem. Potem była sjesta na… specjalnie w tym celu przygotowanych leżakach.

  W tym czasie scena należała do najmłodszych ksawerowian, którzy zaprezentowali swe umiejętności. Tłum widzów przybrał na sile, gdy o godzinie 17.30 pojawiła się Racisova, jedna z gwiazd festynu. Zaśpiewała największe swoje hity. Publiczność bawiła się fantastycznie. Sobotniej imprezie towarzyszyły też konkursy z bardzo cennymi nagrodami.

  O godzinie 19.00 na scenie zjawił się zespół Masters. Ksawerowianki czekały na ten występ z utęsknieniem. Większość znała słowa do wszystkich piosenek idola. Kiedy wokalista Paweł Jasionowski zaczął utwór „Żona moja, serce moje”, rozpoczęło się szaleństwo. Śpiewali wszyscy! Piosenkarz nawet zbiegł ze sceny, żeby zaśpiewać wspólnie ze swoimi fankami.

  Na koniec bawił publiczność DJ Dominik. Przy jego muzyce zgromadziły się wszystkie pokolenia mieszkańców gminy.

  Życzmy sobie więcej takich imprez!

  Udostępnij