• News will be here
 • Już w czwartek, 20 czerwca, powitamy astronomiczne lato. Robi się coraz cieplej, dni coraz dłuższe.

  Jakie plany na tegoroczne lato mają pabianiczanie? – spytaliśmy w naszej sondzie. Oto, co usłyszeliśmy.

  Agata: – Nie mam sprecyzowanych planów. Chyba po prostu spędzę jak najwięcej czasu z dziećmi. Może zdecydujemy się na krótki wyjazd, ale i  tak najważniejsze jest to, żeby spędzić trochę czasu razem.

  Kamil: – Przede wszystkim na pewno chcę wyjechać poza miasto z rodziną. Mamy dosyć zgiełku po całym roku szkolnym, więc chętnie pobędziemy gdzieś na łonie natury.

  Lucyna: – Bardzo chciałabym wyjechać choć na trochę do rodziny, która mieszka w innej części Polski. W wakacje pewnie sporo czasu spędzę też z wnukami.

  Marta: – Sporo letniego czasu spędzę w domu, nie mam możliwości wyjazdu. Kiedy będę miała wolną chwilę, chętnie będę czytać, robić zdjęcia…

  Waldemar: – Nie mogę doczekać się letniego urlopu. Będzie dłuższy niż zwykle, więc zamierzam spędzić go na rodzinnym wyjeździe nad morze. Nareszcie będę mieć okazję nie spieszyć się.

   Patrycja: – Moje lato będzie dość pracowite. Planuję nadrobić prace na działce, którą zaniedbałam. Chcę też mieć latem trochę przyjemności, więc pewnie wyjadę z najbliższymi choć na kilka dni. Dokąd? To będzie spontaniczna decyzja.

  Marcin: – Mój podstawowy plan na lato to aktywność. Jak najwięcej czasu z bliskimi i przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Dużo wspólnie spacerować i uprawiać sporty.

  Natalia: – Moje lato 2024 to: polskie morze i wyjazd z przyjaciółmi do Włoch. 

  Robert: – Chciałbym, żeby lato było dla mnie czasem resetu i odpoczynku. Jak co roku wyjeżdżam z rodziną i znajomymi do Chorwacji, tym razem bardziej na południe. Tam zawsze jest dobra pogoda, ciepłe morze i słodkie melony!

  Udostępnij