• News will be here
 • Podczas koncertu zabrzmią utwory kompozytorek i utwory opowiadające o kobietach. Usłyszymy pieśni, arie sopranowe oraz utwory na klarnet i fortepian. Po raz pierwszy w historii Salonu pojawi się także element taneczny.

  Będzie się działo w czwartek, 27 czerwca,  o godz. 17.17. w ogrodzie Pracowni Unikatum przy ul. Północnej 34. Organizatorzy zapraszają do zajmowania miejsc i poczucia się dobrze w unikatowej przestrzeni już od 17.00.

  W ogrodzie będą przygotowane krzesła, a dla wielbicieli stylu piknikowego – koce do położenia na trawie.

  „Zamówiliśmy piękną pogodę, jednak gdyby coś w tym temacie się nie udało, będziemy zmuszeni odwołać koncert” – czytamy na stronie wydarzenia.

  Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak przestrzeń jest ograniczona. Zainteresowani powinni zrobić rezerwację i przez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/9TRkgoAuA41hTCR78 lub wiadomość sms na numer: 601-310-440.

  Wystąpią:
  Marta Kubicka-Skurpel – fortepian, słowo o muzyce, Małgorzata Nojek-Miszkiewicz – sopran, Jakub Nojek – klarnet, Ilona Osińska – taniec.

  W przestrzeni ogrodu pojawi się również malarstwo. Będą to akwarele Pawła Skurpla, dla którego kobiecość jest jednym z ulubionych malarskich tematów.

  Chcąc zaprosić publiczność do interakcji oraz przebudzenia swej twórczej natury, po koncercie zaprosimy Was do stworzenia wspólnego dzieła sztuki inspirowanego muzyką oraz energią wydarzenia. Nie możemy się doczekać efektów! – mówią organizatorzy.

  Nie zabraknie również kobiecego rękodzieła.

  Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/s/sztuka-jest-kobieta-pabianicki/1205454084225898/

  Udostępnij