Będzie się działo w nadchodzące wakacje! Prezydent Pabianic Grzegorz Mackiewicz zaprasza na szereg ciekawych zajęć i aktywności.
Mieszkańcy korzystać będą mogli z atrakcji przygotowanych przez muzeum, MOSiR i miejską bibliotekę. Szczegóły poniżej.
Będzie się działo w nadchodzące wakacje! Prezydent Pabianic Grzegorz Mackiewicz zaprasza na szereg ciekawych zajęć i aktywności.
Mieszkańcy korzystać będą mogli z atrakcji przygotowanych przez muzeum, MOSiR i miejską bibliotekę. Szczegóły poniżej.