• 24 stycznia w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się 200. spotkanie w Klubie Podróżnika PTTK.

    Spotkaniu towarzyszyć będzie prezentacja Sylwii Stankiewicz „W pięciu smakach, czyli podróż po pięciu kontynentach”. Znana pabianicka globtroterka opowie o „smaczkach” na 5 kontynentach.

    W bibliotece odbędzie się również uroczyste podsumowanie 200 spotkań Klubu Podróżnika PTTK.

    Organizatorzy zapraszają w piątek, 24 stycznia, o godzinie 18.30 do Galerii Ex Libris Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pabianicach przy ul. św. Jana 10. Wstęp wolny.

    Udostępnij