• Nie masz pomysłu na Dzień Kobiet? Przyjdź na ten wyjątkowy koncert. Wstęp wolny!

    Na jednej scenie spotkają się dwie znakomite grupy: Orkiestra Dęta z Górki Pabianickiej oraz Zespół Pieśni i Tańca „Bychlewianka”. Koncert w sobotę, 8 marca, o godz. 17.00 w Powiatowej Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr 1 (ul. Piotra Skargi 21a).

    Wydarzenie pod patronatem starosty Arkadiusza Jaksy i wójta gminy Pabianice Marcina Wieczorka. Partner koncertu: ZS nr 1 obchodzący w tym roku jubileusz 110 lat istnienia.

    Udostępnij