W związku z pracami ZWiK-u na ulicy ks. P. Skargi od jutra do czwartku (5-7 sierpnia) autobusy linii 3, 4 i 6 pojadą objazdem.
Od wtorku na ulicy ks. Piotra Skargi będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Dla samochodów jadących od strony ulicy Sobieskiego będzie obowiązywał nakaz skrętu w prawo w Kopernika. Dla jadących od strony ulicą 3 Maja – nakaz skrętu w Bóźniczną. Autobusy będą kursowały objazdem Warszawską i 3 Maja (z pominięciem ulicy ks. Piotra Skargi).
Linia 3
Objazd: SIKORSKIEGO – Partyzancka – Konstantynowska – Warszawska – 3 Maja – 20 Stycznia – … – DWORZEC PKP
Zmiana trasy obowiązuje wyłącznie w podanym kierunku.
Nieczynny przystanek: Skargi / 20 Stycznia
Przystanki tymczasowe: Warszawska / 3 Maja, 20 Stycznia / Skargi (tymczasowy)
Linie 4, 6
Objazd: 15. P. P. WILKÓW / KAROLEW – … – Zamkowa – Warszawska – 3 Maja – 20 Stycznia – … – WALTERA-JANKEGO
Zmiana trasy obowiązuje wyłącznie w podanym kierunku.
Nieczynny przystanek: Skargi / 20 Stycznia
Przystanki tymczasowe: Warszawska / 3 Maja, 20 Stycznia / Skargi (tymczasowy)





