Zderzyły się tam bmw i mazda.
Sprawcą wypadku jest kierujący bmw. 41-letni pabianiczanin, jadąc ulicą Grota Roweckiego w stronę ryneczku, wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzył się z mazdą prawidłowo jadącą ulicą Bugaj w stronę Kopernika. Uderzenie było bardzo silne. Do szpitala trafiła 34-letnia pasażerka bmw i 47-letni kierowca mazdy.
Kierowca bmw był pod wpływem alkoholu. Miał 0,4 promila!








